Määratlemata

Hairbell komplekt

Üks aeg saatis Hairbell mulle proovimiseks nende šampooni ja palsami. Tegemist on selliste imetoodetega, mis muudavad sind silmapilkselt rapuntsliks. Vähemalt on see nii lubatud!

Mis ma oskan öelda? Ma kasutasin umbes kuu aega neid tooteid. Juuksekasvu kiirenemist eriliselt märgata ei olnud, sest ma blondeerisin oma juukseid samal ajal ning värvisin ka muude värvidega. Seega minu juuksed hoopis lühenesid kogu selle värvimise-blondeerimise protsessi käigus. Küll saan ma öelda, et värvi väljakasv juuksejuurtel suurenes kiirelt. Ei tea, kas tegu oli sellega, et kasutasin Hairbell tooteid või lihtsalt kokkusattumus. 

Kindlasti peaks neid tooteid kasutama umbes pool kuni üks aasta, et näha mingisugust tulemust. Vaevalt sulle nii kiirelt pikad juuksed tulevad- kuu ajaga! Uskumatu, minu meelest. 

Šampooni ja palsami kasutamisest. Paljud kurtsid, et need tooted muudavad juuksed takuseks. Jah, kui sa määrid neid pähe kogu juukse pikkuse ulatuses. Tegelikult on kasutusjuhendis ju öeldud, et neid tuleb masseerida juuksejuurtele ja peanahale. Jah, tõsi, juuksejuured muutusid takuseks, aga neid oli kerge välja kammida, kui juuksed olid kuivanud. 

Mul on tegelikult kahju, et ma just sellel ajal katsetasin neid tooteid, kui ma oma juustega parajat tsirkust tegin. Mingit tulemust nagu ei olnudki. Aga ilmselt kunagi ehk proovin uuesti ja saan hoolikalt jälgida, kuidas mu juuksed reageerivad. 

Kas keegi on Hairbell tooteid pikemalt kasutanud, kui üks kuu? Kuidas on toiminud? 

1 thought on “Hairbell komplekt”

  1. Mina kasutasin ühte komplekti peaaegu kaks kuud ja minu juuksed hakkasid päriselt ulmeliselt kiiresti kasvama. Isegi sugulased arvasid, et panin pikendused. Samas tellisin teist korda umbes pool aastat hiljem ja siis seda efekti polnud. Minu juuksed tegi see lisaks veel ilusaks ka. Mulle igatahes see väga meeldib 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga