Määratlemata

Hairburst- kuidas minu juustel läheb?

Kuna ma olen siin kodus viimastel päevadel tõbine olnud, kooliasjadega tegelenud, siis ei ole mul mahti olnud millestkist eriti kirjutada. Ja kui aus olla, siis selle külmetusega ei ole ühtegi mõtet peas, mis vääriks kirjapanekut. 

Vahelduseks mõtlesin teile natukene kirjutada, kuidas mu juustel läheb. Mäletate, et 25. septembril kirjutasin postituse, kus alustasin Hairburst kapslite võtmist? Kui ei mäleta või pole lugenud, saad seda teha siin (LINK). 9 päeva hiljem ehk 4. oktoobril tegin ma enda juustest pilti ja endalegi üllatuseks nägin esimesi tulemusi. 
Tagant ei olegi nii väga märgata, et juuksed oleksid pikkust visanud, aga just eest ja külgedelt on seda vahet märgata. 

Esimesel hommikul oli hirm sees, kui mõtlesin, et pean nii suure kapsli alla neelama ja veel kas tükki. Kuid kui vabamalt võtta ja mitte nii väga pabistada, siis ei ole hullu midagi. 
Igatahes olen ma väga positiivselt meelestatud hetkel ja lootused aina kerkivad ning eesmärgid suurenevad. 

Kes soovib samuti oma juuksekasvu kiirendada ja juuste tervise heaks midagi enamat teha, kui tavaline hooldus, siis Hairburst kapslite ning nende tellimise kohta saab infot siit (LINK).

5 thoughts on “Hairburst- kuidas minu juustel läheb?”

 1. Päris nii ei saa võtta ,et need niipalju kasvanud oleks, sest esiteks on pildid erinevalt kauguselt tehtud ja see tekitabki sellise efekti. ja teiseks on teisel pildil juukseid tunduvalt rohkem sirgendatud kui esimesel – see oma korda silub juuksed näiliselt pikemaks lihtsalt.

  Ja juuksurina annan sulle soovituse, kui tahad pikki juukseid lõpeta föönitamine ja sirgendamine..
  enne pane kasvõi juuksed lihtsalt patsi või krunni, aga sirgendamine teeb su juuksed vaid lühemaks.

  Kui tahad ilusaid juukseid, pead mõnda aega käima koledate juustega, see eeldab seda, et ei mingit fööni ega sirgendajat.
  tean, et see on raske, sest kes tahaks pooleldi lokkis juustega käia- aga peab, kui tahad kunagi omada ilusaid juukseid.

 2. Ega see tulemus mingi mega nüüd ei ole jah, kuid isegi sirgendamata juustega näen peeglist, et pikkust on juurde tulnud.
  Ei föönita oma juukseid ning sirgendan megaharva.

  Mul olid kunagi pikad juuksed ja sirgendasin pea igapäevaselt. Tean, et sirgendamine kahjustab juukseid, täpselt samamoodi nagu föönitamine, kuid siis sirgendasin igapäevaselt ja ei märganud küll juuste lühenemist. Minu juuksed on hetkel nii lühikesed tänu juuksuri juures tehtud tööle- värvi eemaldamine, blondeerimine jne. Samuti on aidanud juuste lühenemisele kaasa kodus blondeerimine.

 3. Ma võtan tavaliselt hommikul kohe peale tõusmist, kui ma pole jõudnud veel süüa. Purgi peal kirjas, et kaks kapslit hommikul veega. Ja nii ma võtangi 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga