Määratlemata

Hairburst- minu teekonna lõpp!

25. september alustasin oma teekonda Hairbursti juuksekasvu soodustavate kapslitega. Esimese postituse kirjutasin sellest, et sain kapslid kätte ning võtan selle tervendava kuuri ette. Esimestel nädalatel muutusid juuksed kiirelt tugevamateks, juukseid langes peast tunduvalt vähem välja ja nad olid sellised kohevad, mitte ei hoidnud peadligi nagu tavaliselt nad armastavad seda teha.
Lisaks sellele, et juuksed muutusid tugevamaks ja ei langenud neid nii palju enam peast välja, oli ka pikkuses märgata muutusi. Positiivseid. 
Ma tunnen end vahel väga rumalana, sest ma teen endiselt oma juustele haiget, kuigi nad on läbi elanud paljutki. Kui ma olin kapslite võtmisel esimesed nädalad positiivselt üllatunud, otsustasin vahelduseks natuke ilusam välja näha ning mõtlesin oma juukseid sirgendada. Te ei kujuta ettegi, kui paljudest juustest ma ilma jäin. See oli nii vale tegu ja mul on kurb meel, et ma enda juustele nii tegin. 

Siia lisan juurde pildi, mis on tehtud paar päeva tagasi. Ma ei hakanud kollaaži tegema, sest mul kõik pildid mälupulgale pantud. Üritame siin vigast windows 8 vahetada 10 vastu. 
Kokkuvõttes ütlen, et ma nägin tulemusi ja see tõesti aitas, kuid ma rikkusin oma lollusega palju ära. Ilmselt mu juuksed elasid tohutu stressi läbi ja pole valmis veel kuumtöötlemiseks, kuid mida ma tegema pean? Mul on loomulikult lokkis juuksed ja see lokk pole kohe üldse ilus, ometi pean ma ju igapäevaselt käima tähtsates kohtades ja tahaksin viisakas välja näha. 

Kuid ma usun, et kui kasutaksin neid veel kuu või isegi rohkem, oleks tulemus veel parem, sest siis teaksin igasugust kuumtöötlust vältida oma juuste puhul.

Rohkem Hairbursti kohta saad infot nende Facebooki lehelt (LINK) ning kui soovid neid kapsleid tellida, saad infot siit (LINK). 
Siia alla ootan inimesi, kes on neid kapsleid kasutanud. Kuidas on mõjunud? Kas olete rahule jäänud?

11 thoughts on “Hairburst- minu teekonna lõpp!”

  1. Mina olen koguaeg tahtnud endale, kuid olen aus mul ei ole juuksed enam nii lühikesed nagu aastaid tagasi. Ma olen lihtsalt selline natuke veider, kes arvab et võiks ikka veel ja veel pikemad olla.
    Ma koguaeg märkan seda purki kõigi käte vahel ja innukalt proovimas aga ise pole saanud aega ja võimalust. Hind on jällegi teine mis paneb pisut mõtlema, juhul kui see ei näita selliseid tulemusi nagu ootad.
    Sinu positiivsus muidugi pani mind kõhklema oma järeldustes, et ehk tõesti võib olla lootust. Asi ei ole ainult pikkuses vaid ka tiheduses. Senini on minu juuksed pikkust saanud tänu vaalaplatsenta kapslite kasutamisele ja riitsinusõlile. Ma kasutasin ühe terve aasta neid kapsleid ja ehk siis veel keratiinihooldus oli ka plussiks. 🙂

  2. Miks sa l6petad kasutamise, kui hea? Miks juurde ei osta?
    Aa, tahtsin teada, kui palju teil lasteaias koha/õppemaks? 🙂

  3. Kuumtöötlemist saad vältida juukseid kinni kandes, nt hobusesaba ja erinevad punutised. Punutiste õpetusi on terve youtube ja pinterest täis 😉

  4. Jah, tõsi, aga minu juuksed nii õhukesed ja lühikesed, et nendest punutistest ei saaks asja ning see ka, et mulle ei meeldi kinniseid juukseid kanda. Pole üldse naiselik, minu meelest. Ja kuna mul juuksed loomulikult lokkis, siis kinni pannes jäävad igalt poolt püsti juuksed, mis on veel koledam, kui neid loomulikke lokke lahti hoida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga