***

Häll või voodi?

Ma käin internetis viimasel ajal väga harva ja kui käin, satun millegi pärast jumala tuusade asjade otsa. Esimese näitena võin tuua öölambi Lou, kes mu elu kordades kergemaks muutis.

Härraga mõtlesime juba varakult, et kolmanda lapsega võiks alguses kasutada hälli. No teate küll neid armsaid, pisikesi, kiikuvaid puidust hällikesi, kuhu oma võsuke iluund tukastama panna? Vot midagi sellist. Võtab vähe ruumi, on ilus ja.. võtab vähe ruumi. See vist ongi peamine.

Üks päev Facebookis kolades kohtasin ma Jänkut (link!). Tegemist on vahva lehega, kus müüakse korvhälle, korvhälli jalgu, jalgadega korve ja imetamispatju.

Veebipood Jänku (link!alustas oma tegevust Eestis 2016. aastal ja on seega alles noor ettevõte, kuid nende tooted on ülemaailmselt tuntud, seda eelkõige nende peamise koostööpartneri, Inglismaa ettevõtte Kinder-Valley kaudu, kelle toodete ainuesindus on usaldatud Eestis just Jänku veebipoele.

Peamine eesmärk on pakkuda klientidele Inglise kvaliteeti ja Maroko käsitööd – ilusad ja turvalised kaubad hetkel põhilise suunitlusega vastsündinutele/imikutele. Toodete sortimendi suurenemisel edaspidi ka vanematele lastele.

Ma ei kahelnud hetkekski ning võtsin Jänkuga ühendust ja uurisin nende imeliste korvhällide kohta. Kuna kolimise käigus sai niikuinii beebivoodi kokku pandud (mille teeme uuesti ikkagi lahti :D) ja rohkem ruumi ei tee kunagi paha, mõtlesin, et miks mitte. Võtame ühe hälli!

Valisin Kristoferile välja sellise korvhälli (link!). Mõtlesin, et täitsa sinist ei taha ja päris heledat ka ei soovi. Kirjelduses on küll, et tegemist on sinise korvhälliga, aga pigem on ta mündirohelist tooni.

Pakist välja võttes pidin südamerabanduse saama. No nii i-me-line! Nii puhas, nii ilus, nii beebilik! Ma juba vaimusilmas kujutan ette, kuidas Kristofer seal sees oma iluund naudib.

Seal hällis muidugi K lõpmatuseni laiutada ei saa vaid kuni selle ajani, mil ta veel sinna mahub (ametlikult võib sealt hoida last, kes kaalub kuni 9kg, aga kõige parem on jälgida, kui mugav seal lapsel olla on kasvades, kilod kilodeks, pikkust hakkavad ju ka beebid viskama :D) ja eks näis, kuidas tal seal üldse olla on. Käega katsudes tundub küll kõik väga mugav ja piisavalt pehme.Samaaegselt hälliga, otsusasime, et paneme üles ikkagi ka voodi. Häll tuleks meie magamistuppa esialgu, sest mul on sealt mugav öösel K vajadusel võtta ja imetada. Kiikuvad jalad on hea funktsioon, millega hiljem beebit magama saada. Samas, pean arvestama sellega, et K ära ei harjuks kiikuva režiimiga. Hiljem on mul laps, kes on kiigesõltuvuses. 😀

Voodi leiaks kasutust elutoas, kus ma enamus päevast toimetan ning siis on vajadusel hea K sinna pikutama panna, kui parasjagu on vaja miskit toimetada. Hiljem ei ole keeruline võrevoodit meie tuppa tuua.

Ma soovitan hakata jälgima Jänku Facebooki lehte (link!), sest septembris on seal tulemas üks imearmas loos, kus üks õnnelik saab endale korvhälli. Ja hetkel on käimas nende veebipoes kampaania, kus korvhälli ostuga saab kaasa 20€ väärtuses kingituse! Kampaania kestab augusti lõpuni.

NB! Kes ostab selle nädala jooksul läbi Facebooki Jänku tooteid, saab ostukorvilt -20% alla. Kiirusta!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga