Määratlemata

hiina lainel

Tegelt juba ammu aega tagasi sain ma pakikese hiinast. Ma pean ära mainima, et viimasel ajal on kõik pakid sealt tulnud 3-4 päevaga. Mis toimub? Kahtlaselt kiire. 😀 Ei tegelt ma ei virise. Väga hea kui tellitud asjad kiirelt kohale jõuavad. 

Õhuline pluus (LINK). Minu uus lemmik! Eelmisel suvel sain mitu õhulist pluusi Romwest samade mõõtudega ja kõik olid väga kitsad, mis tähendab, et mu keha mõõdud on vähenenud, sest see pluus istub nagu valatult. Ega ma ei ole ennast ammu mõõtnud ja kaalunud, seega ma ei imesta üldse. Aga ma olen väga rahul. Pluus sobitub iga riideesemega. 
Kleit (LINK). No kui sa tahad näha välja 60+, siis see kleit on sinu jaoks. Kleit on muidu väga ilus, aga see pikkus?! Mulle ei meeldi väga minid ega väga pikad kleidid ka. Lisaks.. nagu ma eelnevalt mainisin, ei ole ma ennast ammu mõõtnud ning võtsin kleidi nende mõõtude järgi, mis ma viimati endalt võtsin ja see kleit ujus mul seljas. Ma pidin tagant nöörid kinni siduma, mis muidu käivad nööpidega. Aga mul on lahendus! Ma teen selle kleidi endale parajalt lühikeseks.
Tootepildil on see kleit ikka palju lühem kui tegelikult. 

1 thought on “hiina lainel”

  1. Kleit pole seal tunduvalt lühem,vaid oleneb ka inimese pikkusest. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga