Määratlemata

hiina leiud- dressgal.com

Sellel korral võtsin ma sõrmuseid ja kleidi eest lukuga. Mäletate, mul oli selle kleidiga omad plaanid? Jah, õnneks ma saan selle teoks teha. Kleit on mulle suur, seega pean ma seda igast küljest kitsamaks õmblema ning lühikeseks teen ta samuti, et ta jääks nagu pluus. 

Kleit (LINK). Natuke sarnane on sellega, mis tootefotolt võib näha, kuid muidu.. ega ta midagi erilist just ei ole. Tumedat pesu kanda ei saa, sest paistab õrnalt läbi. 
1. Vasakult esimene sõrmus (LINK)
2. Keskmine sõrmus (LINK)
3. Viimane sõrmus (LINK)

Sõrmustega jäin ma vägagi rahule, aga eks nende mitte päris hõbedast ehetega ole üks jama samuti, kui nad hakkavad nahale värvi jätma.. Ka need sõrmused jätavad, kui nad veega kokku puutuvad. 

2 thoughts on “hiina leiud- dressgal.com”

  1. Ma nägin Pinterestis v kuskil, et kui sellistel sõrmustel läbipaistva küünelakiga seest üle värvida, siis nad ei määri sõrmi siniseks. Ma ise pole proovinud, sest mul sellised sõrmused vedelevad kuskil kapis 😀 Ei tea, kas see toimib.

  2. Minu kogemused ütlevad, et see töötab ainult mõnda aega, siis tuleb uuesti teha. Kui palju teha, siis läheb sõrmus väikseks. Aga põhimõtteliselt natuke aega töötab.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga