Määratlemata

hiina pakike

Saabus jälle üks pakk hiinast. Lehelt Dressgal.com (LINK).Ka sellel korral olin ma paki sisus üsna pettunud, samas mitte nii väga, et tahaks patja nutta. Minu jaoks see pettumine hiina asjades on juba üsna tavaline. Mitte midagi üllatavat.

Niisiis, sellel korral oli pakis kaks pluusi, kaelakee ja nabaneet. Sama nabaneet, mille ma ühelt teiselt lehelt võtsin. Ma isegi ei tea, miks ma kahelt lehelt sama toote valisin. Igatahes, siin nad nüüd on.

See kaelakee (LINK) on ainuke, millega ma täiesti rahul olen. Ma pean veel ühe ilusa kleidi selle kee juurde vaatama ja ongi sünnipäeva outfit olemas (mul varsti, ok ok detsembri alguses, sünnipeäv ju).
Pluus (LINK). No ei ole see, mis ta olema peaks. Võtan kõige suurema suuruse ja ikka on väike.  
Pluus (LINK). Sama jama- võtan kõige suurema suuruse ja mõõtetabeli järgi peaks nagu minema, aga tegelikult on väike ja kitsas igatpidi. Muidu on ju täiesti okei.
Nabaneet (LINK). Jah, sama, mis ma võtsin ühelt teiselt lehelt. Isegi sama värv. Ma ei hakka isegi seda nabaneeti uuesti pildistama, lisan vana pildi, sest ta on täpselt samasugune. 
Kokkuvõttes, kuna mul ehteid on väga vähe, olen ma mõelnud, et nendelt hiina saitidelt hakkangi ehteid valima, kui mul jälle on võimalus seda teha. Romwe ja SheIn on ainukesed sellised kvaliteetsemad kohad, kust valitud riided ka selga lähevad ja meeldivad.

4 thoughts on “hiina pakike”

  1. See on megailus nabaneet. Ma ise tellisin kevadel samasuguse. Aga mu ripats tuli ysna kiirelt kyljest ja nyyd see seisab niisama, kahju. Loodan, et sul seda ei juhtu. Aga nabas on see ka vàga kena!:)

  2. Oh ei pole vaja. Jàta endale, sest àkki kulub see varsti siukseks roostekaks ja saad uue ja ilusa vòtta;) ma tellisin hiinast uue needi paar nàdalat tagasi ja ootan seda nyyd huviga. Loodan et tuleb ilus:D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga