Määratlemata

hull nädal selja taga

Kuigi nädal ei ole veel läbi, võib öelda, et lõpusirge paistab. Ma olen väsinud! Oi kui väsinud. See ning eelmine nädal on vist ainukesed nädalad mu elus kui ma olen end tõsiselt käsile võtnud ja midagi nii väga tahtnud- klassi lõpetada. Eelmine nädal käisin ma päris mitu korda koolis, esmaspäeval samuti, aga teisipäevast olen tööl ja selline väsimus on peal. Teisipäeval hakkas töö juures pea räigelt valutama. Saate aru, terve päeva peale võtsin ma kokku 8 peavalurohtu ja ma sain rahulikult olla alles järgmine hommik kui ma üles tõusin. Terve öö oli selline tunne nagu keegi peksaks trumme pea kõrval. 

Nagu optometrist ütles, siis minu peavalude põhjuseks on pinges silmad. Ja silmad pidavat pinge minema kui arvuti taga või nutiseadmes pikemalt olla. A mis ma teha saan kui kogu minu kooliprotsess toimub läbi arvuti? Optometrist ütles, et vaatab pool aastat, kuidas edasi olla on ja kui endiselt peavalud, siis kirjutab prillid, millega hea arvuti taga istuda. Jeerum, ma olen tänaseks juba üle poole aasta nende tihedate peavalude pärast kannatanud ja nüüd vaja veel septembrini oodata, et “äkki läheb üle”. Üldse on mul nende arstidega viimasel ajal hull kammajaa, et tahaks.. ma ei teagi. Tahaks rahu neist saada juba. 

Igatahes, mul on teile nii paljust kirjutada, aga kuna homme ka tööpäev, siis ma lähen valmistun magama. Jah, kell 20 valmistun mina magama. Ma ei taha olla homme tööl zombie. Aga teile ma soovin ilusat õhtut ja olge tšillid (teravalt mõnusad :D).
Mina homme õhtul. 😀

1 thought on “hull nädal selja taga”

  1. Ma üldse ei imesta, et su pea valutab ja muud tuhat häda, kui Instagrami pidevalt paned veiniklaasidest ja õllepudelitest pilte, et naudid ning hiljem miski munakört, et hommikune peaparandus.
    Saan aru, et vahel on vaja end n.ö. lõdvaks lasta vms, aga kas seda just vaja alkoholiga teha ja veel eksponeerida kah? Jätad endast justkui alaealise mulje, kes on esimest korda miskit kangemat saanud proovida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga