Määratlemata

igapäevased soengud

Varsti on tulemas mingisugune Garnier Fructise soenguvõistlus ja selle tarbeks tegin oma juuksed täna korda ning pildistasin erinevaid soenguid, mida mulle meeldib igapäevaselt kanda. 

Mingeid kõrvaltooteid ma ei kasuta, s.t juukselakki või -vahtu. Ajan kammi ning paari juukseaksessuaariga läbi küll. Mulle pole kunagi meeldinud lakk juustes- jätab kleepuva tunde. 


Seda soengut olen praktiseerinud viimasel ajal tihti. Mulle väga meeldib, kuidas juuksed lähevad kõrvade pealt taha, tõmmates kõrvad pealigi. Soengu lõpptulemusega olin rahul ja kõrvad ei jää külgedele lopendama. Mulle meeldis teha pilti ainult soengust, sest pildistades soengu tegemist, oleks ma ilmselt oma närvid kaodanud. 


Järgmine hitt minu repertuaarist on selline pärjaga soeng. Väga lihtne teha- paned kummiga pärja ümber pea ning hakkad eest poolt taha poole liikuma, kruttides juukseid kummi vahelt läbi. Aga juukseotsad ei tohiks altpoolt välja tulla vaid peaksid kuidagi kummi alla jääma. Ühesõnaga peab juuksed ümber kummi kruttima. 

Seda lipsukest ma eriti ei kanna, pean tunnistama. Vahel harva teen, sest suvisel ajal on mugavam, kui juuksed on võimalikult üleval ja võimalikult kinni. Palav hakkab muidu ju!  


Milline soeng meeldib Teile kõige rohkem? Millist kannate ise igapäevaselt?

2 thoughts on “igapäevased soengud”

  1. Ma olen lahtiste juuste kandja..kuidagi üldse ei meeldi kui juuksed kinni aga kui peab siis nagu Sul teisel pildil olev punupats.Sulle sobib siit varjantidest minu arvates kõik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga