***

Igav, kidakeelne kuivik

Ma mõtlesin ennist, et teen laivi, sest ma olen pehmelt öeldes natuke sõimu saanud, sest ma ju ise lubasin ja andsin verevande, et teen blogimisest pausi, aga nüüd tuleb postitusi nagu seeni pärast vihma.

Savi, et postituses oli kirjas, et tellitud töö saab tehtud ja koostööpostitused avaldatud, sest olgu hing nii katki kui tahes, teisi ei saa ju alt vedada.

Ok, üks postitus oli Krissu taastusravist ent jagasin seda, kuna see oli üks nendest põhjustest, mis minu hingeelu on vigaseks teinud.

Blogipeost kirjutasin ka täna. Olgu paus või mitte, mu meelest on üsna inimlik, et panen oma mõtted peale sellist üritust kirja ja tänan teid natuke pikemalt kui Facebooki postitatud pildi ja mõne lausega.

Ma ei tea, kas ma sõnastasin kõige õigemini, öeldes, et pean blogimisest pausi. Ma mõtlesin eelkõige seda, et ei pruugi siin olemas olla iga päev, või lausa kolm korda päevas nagu viimasel ajal. Et te siis ei mõtleks, kuhu Jane kadunud on või mis temast saanud. Et te teate, et ma võib-olla ei tunne end nii hästi ja rõõmsana, et oma elu nii kiivalt jagada nagu siiani.

Üsna mitmed on mulle ette heitnud eilset intervjuud, mis muudab mind natuke kurvaks. Miks nii igavad vastused? Miks nii kidakeelne? Blogis latrad ja latrad, aga nüüd oli suu kinni ega saanud midagi öeldud.

Vabandage väga, aga olge ise sadade nägude ees otse-eetris ja vastake ise nii isiklikele küsimustele! Jõle hea on näpuga näidata ja öelda, et õu, mingi pussy oled vä, et nii igavalt vastad või miks selline kuivik? Seni on muidugi hea tänitada, kuniks ei pea ise Anu Saagimi kõrval diivanil istuma ja oma isiklikku elu lahkama. Usun, et pea igalühel teist oleks olnud seal diivanil samamoodi klomp kurgus ja poleks suutnud paremini olukorrast välja tulla.

Ma olengi kaks erinevat inimest, kui asi puudutab blogi või kaamerate ees olemist. See oli mu esimene kord midagi sellist üldse teha! Närv sai minust võitu. Ikka räigelt!

Mis on selles siis nii kummalist, et ma seal diivanil ei tahtnud pläkutada ja irvitada oma hingeelu üle? Selle üle, miks mehega lahku läksime? Mingi väljamõeldud korteridraama üle? Eee… ma olen blogija ja ma tegelen kirjutamisega. 😀 Ja siis ma loen kellegi blogi kommentaariumist, kuidas jätsin ülbe ja vastiku mulje seal laval… Täielik mats! Mis see Anu siis oli? Minu arust on matslik küsida selliseid küsimusi, ja ainus mats oli just tema seal ja noh, inimene, kes talle need küsimused ette andis.

Seltskonnas olen ma jumala chill, vaba ja viskan nalja, blogis räägin palju, ja kaamera ees… noh, ise nägite. Ma olen blogger mitte vlogger! 🙂

Head ööd!

23 thoughts on “Igav, kidakeelne kuivik”

 1. Miks nii hirmsati ôigustad ? Kandideerid sinna siis peaks ikka julgust olema ju. Oleksid pidanud väheke end selleks ette valmistama lihtsalt, ei peagi vastama küsimustele sôna sônalt, vaid sujuvalt jutu üle viima oma teemale, ala oi kui ootamatu see on ja soovin tänada kôiki jne… vôi lihtsalt naeratama ja ûtlema meil on kôik supeeer hästi. Muidu nagu tänamatu maalt ja hobusega sadas sisse 😀😀😀. Okok nats nalja see viimane lause.

  1. Ilmselgelt olin ma ette valmistanud ja teadsin, et on võimalus, kus pean midagi ütlema – blogist rääkima või lugejaid tänama. Ma ei olnud valmis nii isiklikeks küsimusteks, aga deem, kui ma kunagi kandideerin ja ka võidulootust on, võtan sinuga ühendust ja haaran su sinna diivanile kaasa, saad minu eest vastata, kui sa selles nii osav ja enesekindel oled. 🙂

 2. Ära põe! Just minuarust normaalne, et nii napilt vastasid, mitte ei teinud mingite pikkade juttudega närvi t6ttu marki täis.
  Be cool!

  1. Seda ma kartsingi – kui hakkan pikemalt vastama, teen omal margi jumala täis, sest ma ei oska käigu pealt vaimukaid vastuseid välja mõelda, mul umbes 3 mintsa vaja mõtlemiseks ja seda vist oleks seal imelik küsima hakata olnud. 😀

 3. Mu meelest oli see Saagim nii kohatu. Pidu ju tegelikult Teie ülistamiseks, rõõmuks. Peaks olema selline mõnus tunnustamise postiivne vibe.
  Ma kohal ei käinud, aga vaatasin täna hommikul laivi. Ausalt mul on kahju, et korraldajad sellist draamat üles tahtsid kiskuda. Kuna usun, et Saagimile kindlasti olid paljud küsimused ettekirjutatud(mõtlen sind, seda mallukas siin seal igalpool).

  Aga siiski jäi tema endagi suuvärk soovida. Nii vanalt inimeselt ootaks suu ette ikkagi mingisugust filtrit. Mis annab see teiste maha tegemine seal saalis? Näitena toon, neiu kes võitis, teeb ise asju, kahe lapsega kodus. Lõpus Saagim “Loodan, et teed ikka hambapastat ka” nagu????. Blogi, mis võitis hunnikutes muna. Noormehele ütleb, et oled kompu aga tüdrukud jooge hommikuks muna , teil on seda vaja. See on ilu jaoks. JÄLLE NO MIDA??
  Siis Brigitte ja Kristina lugu? Milleks milleks? Milleks üldse lavale kutsuda. Oleks võinud lihtsalt infona mainida, et vot disklahv. Veel haigem küsimus Brigittele, et kas ise teed ka midagi seal blogis? Welldone, sama teema mis Grete Kleiniga. Miks te siis üldse laste kandideerida neil kui nii südant kriipiv et nad osalevad/võidavad aga lihtsalt on pingutanud, et saada enda selja taha tiim tööle.

  Sorri, minu meelest lihtsalt tehtud seeüritus jutunurk seal, et võimalikult palju kõmu tekitada, sest muidu tähelepanu ei saa?

  1. Saagim üldse ei hoomanudki ju, mida rääkis. Väitis, et Grete Kleini blogi taga oli Kanal2, tegelt ikka TV3 ju 😀

 4. Saagim oli mats? Miks süüdistad inimest, kellele oli kõik paberi peale kirjutatud korraldaja poolt? Anu ei ole su blogi jälgija, ta ei oskaks neid isiklikke küsimusi omast peast küsida ju? Ja tõesti miks niii räigelt üritad õigustada ma aru ei saa.. Kui oled blogis endast teise mulje jätnud, kui päriselus oled siis no nii on, pole vaja elueest teisi süüdistada selles, et kaamerate ees päris sina olid…

  1. Ja kui korraldaja oleks Anule öelnud
   “pista pea ahju!” egas ta ilmselt oleks seda teinud ka ju, sest korraldaja tahtis 😀 Milleks üldse isiklikke küsimusi küsida? Nagu muud teemat poleks… 😀

   1. Ja mis küsimusi sa ootasid siis? Need on kõik needsamad asjad mida sa blogid kajastanud oled. Küll sa rääkisid et never mehega ära ei lepi aga nats aega hiljem oli suur armastus majas. Küll ostsite korteri suure hurraaga ja siis jälle tahate seda ära müüa. No jätab paratamatult ebastabiilse inimese mulje kui sa paned nii kindla peale midagi paika aga kohe nagu tuulelipp, muudad suunda/arvamust ja põhimõtteid.

     1. Just! Me pole jõudnud seda veel väljagi osta, kuidas ma saan siis seda müüa juba, haha 😀

     2. No mingite sipelgatega oli ju mingi häda mille peale kohe minema tahtsid kolida:D

      Naljakas kuidas sa end õigustad ja iga natukese ajatagant ümber mõtled+oma sõnu sööd. Nagu seegi, et ei blogi enam aga nt tänagi on alles lõuna ja sul juba 2 postitust, millest kumbki pole reklaampostitus:D

     3. Pigem olgu naljakas, kui et peab patja nutma. Vähemalt sain sind naerma ajada! Ja mulle meeldib inimesi õnnelikuks teha. 🙂 Aitäh!

 5. Kirjutad: “Et te teate, et ma võib-olla ei tunne end nii hästi ja rõõmsana, et oma elu nii kiivalt jagada nagu siiani.”

  Tee endale selgeks sõna “kiivas” tähendus!
  Õigekeelsussõnaraamatust:
  k`iivas viltu, kõveras. Uks kisub v läheb kiiva, on kiivas. Kiivas osmik
  kiivas 1. viltune. Latt kisub kiivaks (kiiva)
  kiivas 2. armukade. On sõbrannale kiivas. Kiivalt.

  1. Sina samuti!

   kiivalt ‹adv›
   (< kiivas [2]); hoolega, visalt varjates, säilitades vms. Kedagi kiivalt jälgima. Mees valvas kiivalt oma naise järele. Ta hoidis kiivalt kõik enese teada. *Kaksikud seisid tummalt, pidasid isa sõrmi kiivalt, kõvasti peos.

   1. Aga sa pole oma elu kiivalt jaganud siiamaani ju 😀 see tähendaks et sa oled oma elu siiani endale hoidnud ja pole seda blogilugejatega jaganud… Aga ikka juhtub 😀

   2. enne kui hakkad vaidlema ja välja tooma targast raamatust kopitu, siis hooma biiti enne 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga