Määratlemata

ilus õhtu ja kaks võrratut kleiti ♥

Täna oli nii nii nii ilus ilm..veel ilusam õhtu. Käisime poes, ostsime salatimaterjali ja lihtsalt istusime ning nautisime päikest ja soojust. Kuna mulle saabus täna Walktrendyst pakk, siis otsustasin, et kasutan ära seda õues lebotamise võimalust ning lasen mehel endast paar pildikest klõpsida. 


See high-low kleit (LINK) tundus paljutõotav, aga ma ei ole sugugi pettunud. See on lihtsalt nii ilus, et ma olen lummatud!

See roosa kleit (LINK) hõivas samuti koha minu südames. Ainuke miinus on see, et tal on liiga avar dekoltee. Ma võisin oma kahe käe sõrmede peal kokku lugeda mehed, kes esmajoones sellesse vahtisid, kui poodi läksin. Sellega peab midagi ette võtma. 😀

Mõlemad on esimesed kleidid, mis mulle pikkuselt sellel korral sobivad ja tõesti meeldivad. Teistelt lehtedelt saadud kleidid on megalühikesed. Nüüd on olemas vähemalt kaks kleiti, millega kuhugile üritusele minna. 

Kuidas meeldivad?

13 thoughts on “ilus õhtu ja kaks võrratut kleiti ♥”

 1. Väga kenad tõesti 🙂
  Aga, mida need mehed seal avaras dekoltees vahtisid… pesulaud ju oled.. v6i nuh väga väiksed rinnad sul!

 2. Kas ikka veel oled oma juuksevärviga rahul ? Või hakkad lõpuks aru saaama, et punapea olles, lõhud ja kurnad oma juukseid rohkem kui iial varem.. Punane värv vajab esialgu kindlasti nädalas korra värskendust ja edaspidi peaks kasutama spetsiaalset maski või palsamit..
  Aga kleidite kohta nii palju et, esimene kleit teeb su näost veidiiiiveidi tüsedaks ja vanaks- ilmselt on asi selles et see nii ümber kaela on, teeb kuidagi kaela olematuks- oled väga ilusa ja erilise näoga- ära riku seda ära 🙂
  Ja teine kleit on väga ilus, ei tundu küll väga, et see dekoltee nii väga avar oleks. Kleit sobib ja istub seljas paremini ilma jakita..
  Vaata, kuna kleidil on puusa kohas selline topeltsats, siis jakiga tundub see lihtsalt, et oled paks- mida sa muidu ei ole .

  Loodan, et sa ei pahanda mu ausust(olen näinud nii mõndagi, kuidas oled inimestele vastanud), aga veidi nõu,,
  Igatahes, tumepruun juuksevärv sobis sulle valatult ! 🙂

  Ilusat suve !

 3. need juuksed pole küll kaugeltki enam punased vaid mingid vasevärvi ja pruuni ja punase segu, kole värvi üle

 4. Kle tüdruk, miks sa lased mingitel anonüümsetel, kes end isegi identifitseerida ei julge, oma blogis möllata? Osadel inimestel on lihtsalt arvamus, et Internet on koht, kus saab enda komplekse vabalt välja elada. Sa oled ilus, juuksed on ägedad ning kui sa oled pesulaud, siis pole need arvajad pesulauda näinudki 😛 Ausalt, ei ole siin pidev lugeja või andunud fänn, lihtsal inimesed võiks aususe ja taktivaesuse vahe endale selgeks teha.

 5. Lihtne- mul ükskõik. Lisaks kui ma need kommentaarid ära kustutan, tullakse nina alla hõõruma, kuidas ma “kriitikat” ei kannata 😀

  Aitäh armsate sõnade eest 🙂

 6. Hmmm, pesulaud? Ilmselgelt lihtsalt ei ole push-up rinnakate fänn ja ei peagi ju olema, naturaalsus hea. Super keha kahe lapse ema kohta. Või õigemini, üldse tänapäeva noore kohta.

 7. Kleidid on ilusad.
  Tahtsin lihtsalt öelda, et osta lapsele mingi õhem müts, veidi palav on vaadata kuidas lapsel villane mütsike kuuma ilmaga peas on. Aga palun äravõta seda solvangu ega kriitikana. Lihtsalt soovitus. ☺

 8. Ta ei ole nii villane kui pildil paistab 🙂 Väga õhku läbilaskev ja aukudega. Hilisõhtul ei hakanud midagi väga õhukest panema.. samuti ei ole eelnevad paevad väga soe olnud. Täna aga juba veel õhem müts, sest megasoe 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga