Määratlemata

ilusad asjad

Mulle saabus jällegi pakk hiinast. Tuleb tõdeda, et asjad on seal väga-väga ilusad, kuid samas nii ebakvaliteetsed. Mitte küll kõik, aga enamus. Ma olen sealt saanud üsna korralike asju ja ka selliseid, mis peale esimest kandmist on põhimõtteliselt hukule määratud, kui sa just ei armasta niiti ja nõela ning viitsiksid asja igatpidi kokku õmmelda või parandada. 

Pakk saabus lehelt CNdirect (LINK). Sellel korral mõtlesin valida midagi ka ehetest, kuigi ma tegelikult eriline ehetekandja ei ole ja nabaneeti pole ma juba aastaid kandnud, siis otsustasin nüüd teha ühe erandi. Riideid koguaeg näidata on igavavõitu ja tahaks midagi lisada postitusse. 

Nabaneet (LINK). Jäin väga rahule. Tegelikult on värv natuke erksam sinine, kui piltidel. Mul on peegelkaamera akulaadija kadunud ja peate leppima telefoni kaamera piltidega. 
Käevõrud (LINK). Samuti minu lemmikud. Õrnad, naiselikud ja armsalt roosad. Ma pole veel leidnud õiget aega, et neid kanda, sest ilmselgelt lihtsalt poodi minekuks neid käe ümber ei pane, aga varsti on tulemas sünnipäevad ja jõulud, ehk saab siis kanda. Mainin veel ära, et neid võrusid ei ole kindlalt nii palju, kui tootefotol.
Kiisuga sukapüksid (LINK). Ma pean tunnistama, et pole kunagi olnud eriline põlvikute ja selliste piltidega sukkade fänn, aga nad on päriselt armsad ja ma isegi kannaksin neid. 
Must peplum pluus (LINK). Noh jah, selle pluusiga on naljakad lood. Ma võtsin küll kõige suurema suuruse ja mõõdutabeli järgi isegi suurema enda mõõtudest, aga siiski oli ta mulle kitsas ja üldse mitte selline nagu tootefotol. 
Rahakott (LINK). Vot see on kõige armsam ja lemmikul mulle nüüd. Ma valisingi ta sellepärast. Siiani olen ma eelistanud, et rahakott oleks musta värvi. Võib olla mõni kuldne vidin, aga siiski must. See rahakott on kohe rõõmsama olemisega ja need pildid seal peal on nii vahvad. 
Ja vähe sellest, et enamus asjad neist mulle meeldivad ja on väga ilusad, on seal ikka megasoodsad hinnad. Tarne ei olnud samuti väga pikk, umbes nädalake. Ja paljude toodete juures on klientide lisatud reaalsed pildid. Kvaliteetsuses ma küll kindel ei saa olla, sest pole neid eriti kasutanud, aga küll see selgub peagi.
Kuidas need asjad meeldivad teile?

4 thoughts on “ilusad asjad”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga