Määratlemata

in the woods

Täna tegime sellise päeva, kus läksime metsa pildistama. Kuna üks Romwe kleit vajas üles pildistamist ning mul oli vaja ka pilte ühe teise projekti jaoks, millest kirjutan ma juba peagi. Kõik oli nagu ikka- mina poseerisin, mees pildistas. 

Ammu aega tagasi sain pakikese lasteriietega Dresslinkilt (LINK), mille sees oli üks komplekt vanemale pojale (t-särk ja teksad) ning body pisemale pojale. Pildistasingi seekord pisemat poega, sest vanem ei tahtnud endale neid riideid selga ajada.

Räägime bodyst. Värvid olid hoopis valed. Valisin halli ja sinisega komplekti, millel sinine lips, tuli teine värvivalik, punase lipsuga. See selleks, vahet pole, armas oli ikka. Materjal on selline õhem ja pehmem. Kvaliteeti tal eriliselt ei ole, sest mõnest kohast niidid väljas. Leiab selle body siit (LINK)
Ning tuleme nüüd tagasi Romwe kleidi juurde. (LINK) Mulle kleit ei meeldi, sest tekitab pisut rasedeffekti. Samas, pidin ma olema kõvera seljaga lontrus, seega võibolla sellepärast mulle need kleidid ei istu. Kleit on mulle pisut suur samuti.
Ja noh, kui juba näitamiseks läks, siis ühte Romwe kleiti pean veel näitama, mida ma küll endale ei võtnud vaid ühele teisele neiule. Endal on mul selline kleit, aga musta ja sinisega ning olen küll väga rahul. Valge ja mustaga kleit. (LINK)

10 thoughts on “in the woods”

  1. Poseeri järgmine kord natukene küljega. Mitte päris otse ja mitte päris küljega, vaid niimoodi vahepealselt. See aitab vältida seda “paksu-efekti” ja sul endal ka parem vaadata. Sinise kleidi viimane pilt on küll ilus.

  2. Selle teise sinise kleidiga pilti peal oleksid nagu näost paistest või kuidagi üldse ei näe oma moodi välja.
    Nagu oleks eelmine päev kõvasti pidu pannu ja siis hommikul kohe pildistama läinud 😀

  3. See kommentaar peaks sisaldama varjatud küsimust, et õu jane, kas sa panid eelmisel päeval kõvasti pidu, et nii paistes väkja näed? Et enda ja minu aega kokku hoida, siis võidki nii otse küsida ja ma vastangi otse. Ei käinud pidu panemas ning pildid on tehtud õhtul peale kella 17. 😀

  4. Miks sa kõike rünnakuna kohe võtad? Ma pole isegi arvanud, et sa panid pidu vaid lihtsalt ütlesin naljaga, et nagu oleks pidu pannud.
    Aga kas sulle omale ei tundu, et su nägu paistes on (ei vihja, et panid pidu)? 🙂 Äkki vähene veetarbimine kuumal päeval vm. Mul lähevad käed paiste nii.

  5. Miks? Sest millegipärast kõik teie “naljad” on sellised, kus ma olen padujoodik ja kes teab mis alkohoolik 😀 Kas te arvate, et alkohol on ainus põhjus, miks nägu võib paiste minna? Kas sellele ei mõtle, et ehk olen ma juurde võtnud ja olengi näost selline pontsik? Ei kindlasti mitte ju, ainus põhjus saab olla alkohol.. Ma tegin just nalja kah veel 😀 Ära võta tõsiselt seda. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga