***

JAH!

Ma olen hetkel sellises “jah, teeme ära!” emotsioonis. Mitte just praegu siin ja hetkel vaid nagu üleüldiselt – alates 2021 aasta esimesest päevast.

Te ei kujuta ette ka, kui palju ma ütlesin eelmisel aastal EI. Inimestele, asjadele, pakkumistele. Mind hoidis miski tagasi. Pisut hirm, pisut ärevus, pisut “mis siis, kui…”, aga selle aasta alguses ma juba teadsin, et ma ei saa siuke pussy ju olla, sest aastad lähevad ruttu ja mis mul ikka kaotada on – kui lähevad asjad pekki, siis lähevad, olen kogemuse ja õppetunni võrra rikkam. Kui tulevad suurepäraselt välja, siis… Super ju!

Keegi kuskil vist sai aimu, et ma kavatsen sellel aastal julgemaid valikuid teha ja rohkem jaatavaid vastuseid anda ning kohe aasta alguses kirjutaski mulle Peachlabel e-poe omanik, et kas ma läheks pildistama nende uut kollektsiooni. Ei, mitte ise pildistama vaid modelli rolli ikka. 🤣

Ma vist hästi korra mõtlesin, et kas… ja siis lõin omale piltlikult öeldes jalaga tagumikku ja mõttes ütlesin, et õu, mis sellest jaatavast värgist nüüd sai? Trükkisin oma jah vastuse ära ja jäin ootama päeva, mil pildistamine toimus.

Ma olin terve eelnev öö üleval ega saanud magada, sest.. ma ei olnud ju kunagi sellisel shuudil käinud ja ma ei osanud midagi sellest oodata ning teadmatus ongi alatii hirmutav.

Aga ma läksin, olin ja tegin ära. Superkange, sest fotograafiks oli mees ja ta juhendas tegelikult väga väga hästi, mis mulle meeldis, sest ma miskipärast ei oska kaamera ees üldse olla, kui pildistajaks on keegi võõras. 😀 Aga mulle see juhendamine sobis ja kange olin ikka.

Igatahes, ma olen superrahul ja tegelikult on nii äge, et mind sellisele pildistamisele kutsuti ja veel ägedam on see, et brändid kasutavad ka suuremaid naisi oma toodete esitlemiseks.

Mul on endal kodus neli paari Peachlabel retuuse ja kaks topikest ja ma olen megarahul – mugavad, ei vaju alla, hoiavad kõik koos ja on kerged. Kes tahab ka järgi tsekata, mis värk on, siis https://peachlabel.ee/ ja minu sooduskood JANEBLOGI peaks ka kehtima veel. 😉

Roosa crop top, aga mitte ümber vaid selline natuke vabam
Lillad, külgedel taskud, kõrgem pihaosa
Mustad, külgedel taskud, kõrgema pihaosaga
Roosad, ka kõrgema pihaosaga, taskuteta
Ja selline komplekt

Aga sessuhtes ma ei tahtnud, et sellest postitusest mingi reklaampostitus saaks, sest see on ausalt #notsponsored, aga lihtsalt, ma olen ausalt nii rahul nende retuusidega ja ma käin 24/7 nendega. Teksasid pole tükk aega kandnud juba. 🤣

Ja mis peamine sõnum siin võiks olla, on see, et ma tahaks julgustada ka teid tegema asju, mida võibolla tavaliselt ei teeks. Ükskõik, mis teid tagasi hoiab – ükskõik. Minge ja proovige. Mis on kõige hullem, mis juhtuda saab? See, et sellest tuleb midagi väga head, aga sa jääd sellest ilma. Mõelge. 😉

4 thoughts on “JAH!”

  1. Heips!
    Kas vastavad ilusti numbrile ka? 🙂
    Kui tohib küsida siis mis nr pluus Sul seljas on? Superhea näed välja 🥰

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga