Määratlemata

jälle üks ilus päev

Viimasel ajal on kõik päevad nii ilusad. Miks? Ilma muidugi erilist ei ole, aga inimesed minu ümber muudavad iga hetke aina armsamaks ja imelisemaks. 

Eile käisin ma dokumendifotosid tegemas ning raamatupoes raamatuid ostmas autokooli jaoks. Ma tundsin, et esimene tähtis samm on tehtud uue etapi poole. 

Täna käisin ma Lasnamäe Täiskasvanute Gümnaasiumis ning kandideerisin uuesti 11. klassi, kuhu mind edukalt ka vastu võeti. Hiljem käisin järgi ma mitmel pakil, mis mulle saadetud oli. Kaks pakki Omnivast ja üks pakk Itellast. Siin kohal mainin ära, et Omniva tundis muret ning küsis, kuidas on lood minul nende pakiautomaatidega. Kunagi olin kirjutanud blogis ebameeldivast kogemusest. Midagi kindlat ma neile vastata ei osanud, sest ma ei ole endale lasknud viimasel ajal üldse enam Omnivaga pakke saata, küll aga olen ise teistele saatnud ja midagi nihu ei ole läinud. 

Tänaseks aga olen kahel korral juba Omnivaga endale paki lasknud saata ning kogemus ei ole olnud negatiivne. Kõik on läinud sujuvalt ja normaalselt. 

Tulles tagasi teema juurde, siis ühes pakis oli mulle pluusike, juurde oli pandud veel vahvates pakkides nätse. Ma ise eriline magusate nätsude fänn ei ole, aga võite sada korda arvata, kes oli rõõmust lakke hüppamas. Ma olin väga meeldivalt üllatunud! Aitäh, Kristina. 🙂


Järgmises pakis oli võit Gerli blogist ning jällegi tooted, mis muutsid päeva kohe palju ilusamaks. Enim meeldis mulle see tutti frutti lõhnaline kehakoorija.. Mu mees ütles, et tahaks ise ka järgi proovida.. no nii hea lõhn lihtsalt! Muidugi meeldisid ka teised asjad, kuid ka Dove deodorant oli selline õrn, naiseliku lõhnaga ja üks lemmikuid. Aitäh, Gerli! 🙂

Kolmas pakk ning päeva kõige armsam, imelisem ja kaunim üllatus tuli Arangur Grupi poolt. Ma pole iial saanud pakikest, mis oleks nii ilusalt pakitud. Mul pidi süda sees ära sulama, kui ma seda kõike nägin. Aitäh, Arangur Grupp! 🙂
Juba varsti saate blogist lähemalt lugeda, millised tooted olid selles imelises roosas pakikeses. 

Suured tänud veel, te olete kõik imearmsad! Ilm on küll kole, aga mul on selline tunne, et minu elus paistab viimastel päevadel ainult päike. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga