***

Just married! 27.06.22

Ma tegelt ei planeerinud sellest eraldi blogisse kirjutada, sest noh, inimesed ikka abielluvad ja mis sest nii erilist on, aga ma olen täna juba üsna mitu kirja saanud instastoryde peale, et kas ma blogis ka kirjutan, kus, kuidas ja mis.

No eks ma siis kirjutan – me abiellusime! 12 aastat koos olnud (loe: tutvunud) ja 5 last ka vahepeal valmis teinud, mis me siin ikka venitame, eks.

Ja enne, kui te pommitate mind küsimustega, nagu, kust pulmatordi tellite? Või kus me pidu peame? Või kust pulmakleit ostetud? Siis… ei, ei, ei. Me ei teinud midagi nii suurt ja erilist. Oleks mul palju pappi, et palgata keegi, kes kõik mu eest ära korraldaks, oleks megasuurelt asja teinud, aga mul pole seda raha, seega tuli kuidagi jooksvalt kuludega hakkama saada.

Ega tegelt palju ei läinud – 30€ riigilõiv, et registreerida abielu. 60€ kleit – ei tahtnudki midagi erilist, pole sefiiritordi tüüpi inimene. Geidu ülikond (pintsak, särk, püksid, lips) ~150€. Sõrmused ~ 600€. Pruudikimp 60€. Adeele kleit ja kingad ~ 16€. Fotograaf 265€. Minu soeng ja meik 25€ + tekstiilipesurirent (😅😅 Silva teeb häid diile!). No ütleme nii, et ümardatult 1500€ (muud nipetnäpet ka lisaks). Ok, kui ma selle nii välja kirjutan, siis on päris hea summa, aga korraga ei maksnud, kõik jooksvalt, siis ei tundu nii suur raha.

Esialgu käisimegi registreerimas – ca 15 minutit kulus sellele. Seejärel läksime pildistama, pärast sööma kõik koos ja siis tulime koju ära. Tänane ilm… ma vist sain kuumarabandusr. Koju jõudes olin täielik laip ja isegi tukkusin natuke.

Sõrmused nüüd sõrmes, mina sain perekonnanimeks Merela. Laste perenimede vahetamiseks panin ka avaldused teele, et selle asjaga ka ühele poole ja saaksime kõik Merelad olla. 🙂

Millal pidu tuleb? No ma ei tea – kui mul läheb see “ega polegi väga kedagi, kellega tahaks tähistada” tunne üle, siis ma mõtlen sellele rohkem. Praegu ja täna olen inimestes sutsu pettunud ja ei taha peole mõeldagi. 😅

Aga südames olen õnnelik! Registreerimise ajal see kõne ja “jah” sõna ütlemine ja sõrmuste sõrmepanek… Ma olin kunagi “ei, ma ei abiellu never” tüüpi inimene, seega see oli mu jaoks kindlasti midagi väga erilist. Ja Geit ülikonnas oli midagi väga erilist – väga hot vaatepilt.

Meie “pulmareis” või puhkus on 8.-9.07 – ostsime romantikapaketi V-spasse. 🙂 Ei jõua ära oodata!

Täname kõiki õnnesoovide eest – mul kõik postkastid megalt kirju täis ja ma üritan küll vastata või südamega reageerida, aga kui keegi jääb kahe silma vahele, siis sorri. Ma olen täna niiii väsinud.

19 thoughts on “Just married! 27.06.22”

 1. Palju õnne! Nii ilusad fotod. Minu unistuste pulm ongi täpselt samasugune, et tore väike registreerimine, ilusad fotod ja mõnus vaikne tähistamine pere keskel.

 2. Tead, vaadates neid pilte, tekib küll isu täpselt samasuguseid saada. Teie kahe jaoks ja mega ilusad 🙂
  Muidugi mina kahjuks ei saa abielluda. Tundes oma meest, kes võib üks hetk endale võlad kaela tõmmata ja mul oma isiklik korter (pangalaenuga, hetkel maksan), siis mul küll isu pole oma kodust tema pärast ilma jääda ning tema võlgasid maksma hakata. Seega kahjuks võin oma pulmadest unustada. Muidu hea mees. Rahadega lihtsalt ei oska majandada. Seega tema võtku võlgu ja üritagu oma rahadega hakkama saada 😀 ja mina elan eraldi rahakotiga oma asjadega. Ta kahjuks ei anna kõike minu kätte, et ma saaks ainult oma silma järgi osta või majandada, et poleks sellist kaost.

  1. Enne abielu soetatud vara ei muutu abielludes ühisvaraks. Sinu korter jääb ka peale abiellumist ainult sinu omaks. Sama on ka pärandvaraga, kui saad abielus olles päranduse, on see päritud vara ikkagi ainult sinu oma. Lihtsalt infoks.

 3. Suured õnnesoovid teile 🤗🤗🥰🥰. Me abiellusime ka vaikselt ja aind registreerimisega . Oleme arvamusel ,et mis ikka kalli raha eest teisi toita ja lõbustada 😅🤣. Aga eks igalühel oma nagu öeldakse. Uufhh see leitsak on ja jube ,meie õhksoojuspumba tulek ka venib aga just praegu tahaks teda ju koju 🥵

  1. Ma elangi praegu teisel korrusel – seal meil õhksoojuspump ja hea jahutada sellega ruumi. 😅

   1. Ainu õige otsus,oehh loodan et varsti meie oma ka tuleb enne kui jälle jahedaks läheb 😀

 4. Nii ilus kleit ja soeng ja kogu kombo 🙂 Nii et küsingi kohe – kust kleit ja peavõru pärit?
  Palju õnne noorpaarile (lapsi vist enam ei soovi 😀 ), nii et selle võrra õnne rohkem!!

  1. Aitäh!

   Kleit tuli teiselt ringilt, aga sees getdressed.ee silt. Peavõru… appi, ma ei mäletagi, väga ammu lampi ostsin, mõtlesin, et äkki on kunagi vaja. 😅

 5. On tõesti eriline ja ilus näha ülikonnas meest ja kaunis kleidis naist. Igapäev ju ei ole keegi meist nii lille löödud, mina vähemalt mitte. Nii tore, soovin palju ägedaid aastaid koos – lõpuni välja! Armas perekond ❤️🙂 Pisara panen ka nüüd vist, oo õnnis rasedus. 😃

 6. Ma olen vist ainuke kes pole ennem kuskilt välja lugenud et mismöttes laste perekonnanimesid vahetama? Kas nad siis polegi kohe isa nimele pandud?

  1. Ikka olid, aga isa vahetas perekonnanime ja mina ka, pärast registreerimist, seega lastele tahtsime ka samasuguseid perenimesid, mis meil endal. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga