Määratlemata

juuksed pikaks- Hairburst!

Saadeti mullegi proovimiseks Hairburst juuksevitamiine (LINK). Kuna mu juuksed said sellel kevadel ja suvel korralikult vatti, olen ma õnnelik, et saan neid nüüd rohkem poputama hakata ja nende jaoks enamat teha, kui tavaline hooldus.
Ma tavaliselt olin üsna skeptiline selliste asjade osas, kuni leidsin oma tee takjajuureõlini. 

Nagu enamus minu lugejaid teavad, otsustasin ma mingil hetkel, et tahaksin oma juuksed blondiks värvida. Kui kogu see seiklus läbi oli, olin ma nii ära tüdinenud sellest kollakast toonist, millest no kohe üldse lahti ei saanud. Juuksed aina lühenesid. Ma teadsin, et kui ma kunagi saan selle päris ilusa blondi värvi, olen ma ilmselt kiilakas juba. Nii ma otsustasingi, et oh värviks punasega üle. Ma olen alati mõelnud sellest ideest, et oma juuksed punast tooni värvida. Tegin teoks. Juuksed lühenesid veelgi. Üks hetk see punane oli nii tuhmiks kiirelt läinud ning mõtlesin jällegi, et ilmselt pean päris tihti värvima ja seegi lühendab iga korraga juuste pikkust. 

Viimasena kargas pähe mõte värvida pruuniga juuksed üle. Esmalt valisin heledama pruuni, mis jättis juustele roheka tooni. Kiirelt võtsin vastu otsuse värvida hoopis tumepruuniga ja seda ma tegingi. 

Täna võin öelda, et ma pole oma juukseid paar kuud värvinud. Jah, las kasvab see värv nii palju välja, kui võimalik. Jah, las ma näen siis rääbakas välja oma hoolitsemata juustega. Jah, mul ükskõik, sest juustega on ilusam olla, kui ilma nendeta. 😀 

Nüüd ma olengi täna siin, otsin lahendusi, kuidas oma juukseid ravida ning leidsin enda jaoks uue väljapääsu- Hairburst juuksevitamiinid. Kui kõik kasutajad neid väga kiidavad, otsustasin isegi järgi proovida. Mis mul kaotada on?

Esimesed kapslid võtsin sisse täna hommikul juba ning varsti annan teile teada, armsad lugejad, kuidas minu juustel läheb. Kindlasti lisan juurde enne-pärast pildid.

Nende Facebooki leht asub siin (LINK) ning nende ametlik koduleht on lingitatud üleval pool, kust leiad rohkem infot hindade ja tellimise kohta. 

PS! Kuni oktoobri lõpuni on käimas nende facebooki lehel auhinnamäng, seega mine ja kindlasti proovi oma õnne. 🙂


14 thoughts on “juuksed pikaks- Hairburst!”

  1. Tõesti on lühikesed juuksed ilusad, pole mõtet üldse karta nende pärast 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga