***

K esimesed rõivad

Käisime eile Ülemiste keskuses. Pean tunnistama, et ma olen hästi koi, kui šoping puudutab mind ennast. Poed on küll ilusaid asju täis, aga ei raatsi väga midagi endale osta. Sain 11eurtsiga teksad ja 7eurtsiga valged tennised ning ma tahtsin silmad peast välja nutta.

Esimesed ma pidin lihtsalt saama, sest mulle on siin ühed teksad jäänud, mis veel jalga mahuvad ja noh, neid tahaks ju ka ikka vahepeal pesta. 😀 Jalanõusid mul ka ei olnud, kõik on vedrud välja visanud suure kandmise peale, sest ma olen väga aktiivseks liikujaks hakanud.

See-eest tahtsin ma kindlasti midagi Kristoferile osta. Eile käisime veel Paide Maksimarketi üleval asuvas riidepoes ja seal on hinnad ikka megakõrged. Ainuüksi beebi body maksab 9eurot. Samas ei tea, kui kvaliteetsete asjadega tegu on.

Mulle on meelde jäänud, et H&M müüb armsaid beebikomplekte. Küll polnud seal enam neid, mis aastaid tagasi müüdi, igasuguste konna piltide ja roheliste püksikeste ning mütsidega, aga leidsin ikkagi väga armsaid asju ning parasjagu oli seal soodukas ka, seega noppisin kohe mitu komplekti.

Kogemus on näidanud, et ka Rimis on väga hea hinnaga beebiriideid. Ja nii me suundusime edasi sinna. Raimond ja Hendrik olid ka nii õhinas. Esimene muidugi rohkem ja aitas meeleldi kaasa Kristoferile riiete valimisel. Katsus ja paitas ja teatas, mis on pehme ja mis ei ole. 😀

Rimis on veel riietele 40% soodukas ka ja egas seal selleks ajaks enam suurt valikut polnud, aga kaks body sain ikka. Mina võin küll öelda, et tavalisest toidupoest (antud juhul Rimist) soetatud lasteriided miskit väga ebakvaliteetset pole. Ma ei usu, et Kristofer esimestel elukuudel maratoni jooksma hakkab, seega need ei peagi olema kuuli-, tule-, vee, rebenemiskindlad ju. Mulle piisab täitsa sellest, et on nahasõbralik, ilus ja mugav. 😀

Ma olen siin kasutatud asju ka saanud, aga enne vaatan need range pilguga üle. Mingeid ulme plekilisi ja auklikuid riideid ma ei taha kindlasti, samas ei ole mul mitte midagi kasutatud asjade vastu. Öeldakse ju, et viisakas oleks anda edasi asju, mida paneksid ka enda lapse selga.

Enamus vist soetame ikkagi uued. Eriti veel, kui on mingid megad soodukad. Mitte, et kui soodukaid pole, siis laseb laps palja peega ringi. Alati leiab poe, mis müüb hea hinna ja kvaliteediga asju. Kasvõi välismaalt tellida.

Mis minu meelest väga kurb on, on see, et pea igas poes, kuhu ma eile sisse astusin, oli meeste ja poiste osakond pea olematu. Üks pood, kus tõesti on poisslastele lai ja ilus valik, on Takko Fashion. Samas, beebipoisile oli valik väga väga kesine, mille kõrval laiutas beebitüdrukute suur valik (ei, mul ei ole naiste ja tüdrukute vastu mitte midagi :D).

Kuidas teil on? Kas olete lapsele/lastele uued riided soetanud või pigem ainult kasutatud asjad? 

1 thought on “K esimesed rõivad”

  1. Kuna pole õnnestunud siiani kuskilt midagi ilusat uuena skoorida, aga vajadus osta on koguaeg, siis esimesed beebiriided ostsin kasutatult. Õnneks ei pidanud ka pettuma. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga