Käisin hääletamas

Sellel aastal mõtlesin ma naaatukene rohkem aega panustada sellele, kellele oma hääled annan ehk ma tahtsin igas kategoorias lapata läbi kõik blogid, sest eelnevad aastad olen ma läinud seda teed, et lihtsalt tuttavatele blogidele hääled ära jaganud. Aga kuidas siis saavad need võimaluse silma paista või mingi koha saavutada, kes ei ole nii tuttavad? Ega ei saagi… Ma loodan, et minusuguseid laiskloomi on pigem vähem, eks. ?

Ütleme kohe ära, et ma olen nigel blogide jälgija. Päris ausalt. Nelja lapse kõrvalt jõuan ma ise vaevu blogida, nagu näete, seega mis teiste blogide jälgimisest me räägime eks… Muidugi aegajalt ma ikka jõuan või tähendab jõuab mõni postitus minuni, aga jah.. ma olen pigem piinlikult halb jälgija. 😀

Hakkame aga pihta siis!

Aasta uustulnukas

Neid kõiki läbi lapates taipasin, et kolmest häälest jääb ilmselgelt väheks selles kategoorias. 😀

Üks kindel valik, kes minu hääle endale sai, oli muidugi Paksuke. Minu arvates üks selline blogija, kes on ulmekiirusel blogimaastikul päris kõrgele roninud. A mine sa tea, võib-olla on tegemist vana kalaga, eks me 15. juuni näeme, hehe. 😀

Minu teine hääl läheb Marile, sest noh… #moms, aga tegelikult on tegemist ühe ägeda ja ilusa emaga! Ja noh, mina nelja lapse emana, paratamatult jälgin rohkem teisi lapsevanemaid. 😀

Viimase hääle andsin ma Getterile, sest teate ju, kaaluteema. Ja kui keegi oskab veel nii humoorikalt kaaluga seonduvat kirja panna ning omab ka oskust enda üle naerda, on see lahe! Ka mina oskan, aga vahel lugedes Getteri postitusi, tahaks seda veel rohkem teha osata. ?

Arvamusblogid

Ilmselgelt läheb üks häältest Eveliisile, sest… on selleks üldse põhjust vaja? Ma ei tea, mis tema blogis mulle päris täpselt meeldib. Minust natuke vanem, hoopis teistsugune inimene, kui ma ise olen, a näete, ikka miski tõmbab mind sinna. 😀

Siin kategoorias on juba lebom hääli jagada, sest ainult Eveliisi ma teangi, aga ühes olen ma jällegi kindel – hääli raisku ei lase. Kui ei tea ja pole kellelegi anda, saan teadma ja annan. ?

Seega minu teine hääl läheb… Kirsti Timmerile, sest ma mingi paar kuud tagasi istusin ta lehel ja lugesin enda horoskoopi või taroskoopi või jumal teab, mida ja mõtlesin, et whaaaat kui täppi kõik läheb ja see oli nii creepy, et ma tulin sealt lehelt ruttu tulema. ? Aga vahel ikka piilun sinna, mina, kes ma selliseid asju ei usu. ?

Kolmanda hääle annan Piiale ja kui keegi mõtleb, mille järgi ma oma hääli jagan neile, keda pole varem jälginud, siis miski peab mind seal blogis ikkagi kõnetama, et oma hääl ära jagada.

Elulised blogid <5000

Selle kategooria läbi vaatamiseks kulus mul kõige rohkem aega ehk ma võin vist öelda, et see siin on esimene postitus, mida ma reaalselt mitmendat päeva järjest juba täiendan. ?

Ja olgem ausad, siin tahaks jälle natuke vinguda, et kolmest häälest jääb ju väheks!

Valikud, rasked valikud…

Minu hääle saab kindlasti Caroly blogi, sest ta on nii äge tšikk, ema, naine, fotograaf… Imetlusväärne, palju ta teha jõuab. Tahaks ka nii mitte laisk olla. 😀 A ja nüüd on hea hetk ära mainida, et ta on nagu kaks tilka vett Naabriplikast Loore Martmaga. Nagu isegi veel sarnasem kui kaks tilka vett. 😀

Teine hääl läheb loomulikult Leanikale. On seal üldse küsimust v? Ta käis üks aasta mu sünnipäeval ja vastutasuks lubasin elu lõpuni tema poolt hääletada. Ükskõik, kus. 😀 Okei, ma tegin nalja, aga no… tema on ema, mina olen ema, tema on noor, mina olen noor, tema on maakas, mina olen maakas… Rohkem pole vist vaja öeldagi. ?

Ja viimane hääl läheb Marisele , sest no… vaadake ta instagrami! Ainuüksi see on juba nii ilus ja inspireeriv ja… täiuslik ühesõnaga! Ja ta on õpetaja! Kooliõpetaja! Nagu how cool is that? (Ma üldiselt vihkan seda inglise ja eesti keele miksimist, aga kuskilt on külge kasvanud see)

Elulised blogid >5000

Päris kerge valik, eks?

Pole vist kahtlustki, kes siin võitjaks tuleb. Ma arvan, et Mariann ei pea võidu saamiseks ennast isegi mitte reklaamima. Või noh inimesi kutsuma üles hääletama. ?

Oma hääled annan Miiule, Liisale ja Sidrunitele!

Elu välismaal – reisiblogid

Minu hääled lähevad Seiklusjuttudele, Pinginaabriga Maltale ning Seitsme maa ja mere tagusele blogile.. ?

Ilu- ja moeblogid

Hääl läheb kindlasti Iluexpressile. Nii ilus, nii siiras, nii positiivne inimene ja tema tootearvustused on kuidagi nii… loomulikud. Isegi, minus, ühel kõige ilukaugemal inimesel, on ta suutnud tekitada huvi mõne ilutoote vastu. ?

Teise hääle annan Marielile. Noor, ilus, inspireeriv ja tahtejõudu täis inimene. Väga äge!

Ja viimane hääl kuulub Helerinile. Ma pole ilublogide jälgija, kohe üldse mitte, aga tema pildid ja arvustused… Nii ilusad ja põhjalikud. Keep going!

Kasulikud blogid

Kindlasti saab minu hääle Anne. Siin ma vist ei pea mainimagi, MIKS. Keegi peaks andma talle kõige inspireerivama inimese tiitli, päris ausalt. Vauu, mida see naine on suutnud saavutada. Nagu päriselt… sada mütsi tema ees maha ja kogu mu respekt läheb iga kord tema poole teele, kui mõne pildi endast kuhugi lisab.

Teise hääle annan Puhta pimedale ehk Kaile. Ja jällegi – ma ilmselt ei pea põhjalikumalt seletamagi. Selline inimene paneb päris tihti mõtlema, mis tegelikult siin elus oluline on. Ja oskus paljusid asju siin elus võtta sellise huumoriga nagu teeb seda Kai – nii äge!

Viimase hääle jagan Manjanale. Ma rohkem jälgin teda instagramis, ja see on kuidagi nii… teistsugune ja omanäoline, et huvitav on. Muidu ei jälgiks ju. 😀

Kodublogid

Minu hääled saavad Liisa, Krahvinna ja Our house in the woods.

Ma pikemalt seletada ei oska, miks. Kiiruga sisse piiludes ja natuke scrollides lihtsalt meeldivad. 🙂

Kokandus – terviseblogid

Kodukootud kokk, Leily toidublogi ja Retseptisahtel – palun, minu hääled lähevad teile. ?

Kultuuriblogid

Bõhh, jummel, kui võõras teema! ?

Agaa…. Avastades Eestimaad, Hyperebaaktiivne ja Mõisalood – teie saite ka minu hääled. ?

Loomeblogid

Anna Lutter saab kindlasti minu hääle ja ka Kadri Purje ning Helina handicraft. 🙂

Noorteblogid

Amani Kiivikas, J L fitfood ja Taisi blogi. Tublid noored!

Pere – beebiblogid

Muidugi Eluilu, Elu kaksikutega ja Every day with blondie. #lapsevanemategäng Aga tegelt neis kõigis on midagi, mida ma ka endas näen ja nende blogides leian end ikka üsna tihti. Või leidsi kunagi. Kui mul vähem lapsi ja rohkem aega oli. ?

Spordi – trenniblogid

Ise oled paks, Gerly elust ja Healthy Margit. Ma ei oska rohkem kommenteerida. ? Ma blogisid ei loe, tunnistan, aga instagrami vahendusel hoian silma peal.

No nii! Lõpuks sai hääletatud ja kirja pandud. Jeerum. Blogide läbi lappamine võtab ikka aega. Veel enam, kui blogimaastikuga väga kursis ei ole. Aga ma hoian kõigile pöialt ja näeme 15. juuni Vabal laval! ?

Päisepildil mina, eelmise aasta EBA-l, kus minu blogi napsas eluliste blogide kategoorias esimese koha, juhhuu!

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]