***

kaisuliblikaid jagatakse*

Hei hei, toredat oktoobrit! Kuidas teil läinud on? Õues on viimasel ajal nii kõle ja hall ning ma mõtlesin, et toon teile natuke rõõmsamat ja värvilisemat infot.

Üks päev kirjutas mulle meie pere üks parimaid sõpru, Valio, ja palus teile midagi väga olulist edasi öelda.

Nimelt on käimas hetkel selline kampaania, kus kogudes kokku 25 liblikaga kohupiimakreemi topsikaant, saad need vahetada vahva kaisuliblika vastu. Jumala vahva eks!

Kohupiimakreemid on erinevate maitsetega – maasika-banaani, creme brülee, metsmaasika, kirsi-maasika, šokolaadi tükkidega ning mango-banaani-chia. Milline valik!

Seega, kohupiimasõbrad, hakake usinalt koguma, sest need kaisuliblikad on tõesti nii armsad. Mu lastele (jumal tänatud, et neid palju on 😅) saadeti ka ja isegi Adeele on vaimustuses. Suurematest rääkimata.

Et noh, vahel on ikka tore ka, kui palju lapsi on. Saab kohe rohkem küsida, hehe. Ja nagu sõbranna ütles – raudselt võtsin kõik liblikad endale.

Meie oleme küll Valio kohupiimakreemi suured sõbrad ja hakkame topsikaasi juurde koguma, et neid liblikaid veel rohkem saada, sest need on mu meelest nii vahvad dekoratsiooniesemed. Kasvõi. Näiteks.

Kui rääkida üldiselt sellistest kogumiskampaaniatest, siis kui palju teie taolistest asjadest osa võtate? Mulle on lapsepõlvest meelde jäänud erinevaid kogumisprojekte, millest ma suure õhinaga osa võtsin, sest see kogumine ja poes ümber vahetamine olid lihtsalt nii ägedad. Isegi mingi asja saamine polnud nii lahe, sest suure tõenäosusega jäi see hiljem niisama seisma. Aga just see kogumine ja ümbervahetamine.

Kuidas ja kus saab topsikaasi liblika vastu ümber vahetada, loe siit 👉 liblika kampaania

Hoidke pilk peal ka minu instagramil (@janeblogi), sest varsti lükkan seal käima koos Valioga ühe maitsva auhinnamängu.

Kas teie juba kogute topsikaasi, et need liblika vastu ümber vahetada?

*postitus valmis koostöös Valioga

4 thoughts on “kaisuliblikaid jagatakse*”

  1. Minu preili esimesele aastal kogus 50tükki et ka vennale kes oli sündimas saaks liblika aga oh pettumust kui oli ainult tingimus et tallinnas vahetatakse ja sinna me ei satu isegi aastas korra mitte.
    Kohupiimakreeme sööme endiselt aga liblikas jääbki neiu unistuseks vaid 🙁

    1. Liblikaid saab tõesti vahetada Tallinnas, Laevas ja Võru juustukoja kontoris. Valio kodulehel on vastav info täitsa olemas. Ma võin Sind Helen aidata. Võin kaaned liblikate astu vahetada, et preili saaks hoolega kogutud kaante eest ikka väärilise tasu. Eriti armas, et veel vennale ka kogus. Vastu ei taha ma midagi. Hea meelega aitan. Kui sinu kodukohas on postiautomaat, siis pole probleemi. Kui soovid mu abi kasutada, siis kirjuta Janele ja te jagab mu kontakti.

  2. Meil ikka süüakse. Aga noh ei tule veel kaante kogust kokku. Lapsi 2.
    Õnneks veel jõuab, ehk tuleb.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga