Kärbsed suus ja bi seksuaalsus mu postkastis

Ma pean täna hommikul hästi jõuliselt rakendama seda “ära reageeri” kõigele käitumist, mida ma olen tegelikult üsna osavalt suutnud tänaseni rakendada. Kommentaarid nagu – kellele sind päris elus ikka vaja on ja kedagi ei koti – njah, kui sa nii arvad, siis arvad, ega siin polegi suurt midagi teha või öelda vastu. Targem on mitte reageerida või ära kustutada. ?

Lihtsalt, ma kipun unustama sellises haavatavas olekus, et mu lehel ei ole ju elektripiirdega aeda ja sinna pääseb igaüks, kes vähegi tahab. Tõsi, ise jagan, olen ka valmis tagasisideks ja kõigil inimestel ei ole empaatiavõimet või ühendust aju ja sõrmede vahel. Annan andeks. ?

Mul on täna hoolimata paistes silmadest ja vistrike täis mokkadest khm, ülemisest mokast ikka, ülihea olla. See peatäis nuttu aitas korralikult.

Hommikul ärkasin selle peale, et mingi asi mu suus ringi silkas. Jah, ma unustasin enne magamaminekut suu lahti ja kui ma tundsin, et keegi mu keele peal ringi tšillib, meenusid mulle kohe need artiklid, kus on mainitud, et inimese suhu ronib une ajal x koguses ämblikke. Ma hakkasin kohe tatistama ja rögisema, sest kujutluspilt ämblikust mu suus on vist isegi hullem kui depressioonis olla. ?

Sorri, aga meie ilmas on nüüd üks kärbes vähem. Tegelt ei ole ka sorri. Vana tõbras siis ei tea, et kingitud hobuse suhu ei ole ilus vaadata v?

See, et ma eile nõnda nutta tihkusin, ei tähenda, et ma kärbeste poolt juba söödav oleks. Oodaku nüüd natuke.

Seejärel haarasin oma telefoni, sest Adeele ja Krissu ei olnud õnneks selle läkastamise peale veel ärganud. Läksin netti ja kirju oi kui palju. Üks oli kohe eriti teistsugune ja… üllatav? Uuriti, kas ma naisega tahan tutvuda, mul oli nagu, et why not, jaaa. Siis küsis ta, kas mulle naised meeldivad, ma vastasin jaatavalt ja lõpuks jõudis see vestlus bi-seksuaalsuseni ja selleni, et ma võiks seda proovida. Mul oli nagu:

Ja siis ma vaatasin oma kirjad üle ja eneselegi teadmata olin ma ju ise tõuke andnud selleks ettepanekuks, kui hästi toredalt vastasin, et muidugi mulle naised meeldivad ja muidugi tahan ma naistega tutvuda. Ma lihtsalt ei saanud aru, et no sellesmõttes, et… no seksuaalsuse mõttes. #loll

Aga tore, et ma naistele ka peale lähen.

Ja ei, mul pole bi seksuaalsete vastu midagi. Ma vahel tsillin TikTokis ja vaatan neid lesbisid seal, siis küll kahtlen, kas ma ikka olen hetero, aga päeva lõpuks ma siiski olen hetero. ?

Lihtsalt siuke uus ja huvitav asi minu jaoks ja ma usun miskipärast, et seksuaalse orientatsiooni vahetamine ei ole lahendus minu probleemidele. Kas seda üldse saab teha nii sõrmenipsu peale? Ma kahtlen…

Kommentaarid

  1. Epp Nobenäpp says:

    Mis ürgaegsed arusaamad need on? Kaasaaegne naine võib panna nii mehi, naisi kui koduloomi. Lihtsalt naisega on seks parem, sest naine teab, mida naised vajavad, aga mees ainult arvab, et teab. Tegelikult ei tea mitte halligi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]