Määratlemata

Kärcheri aurupesur ehk hüvasti mopiga tuhkatriinu

Ma tõesti tunnen ennast normaalse inimesena sellest ajast saadik, kui me Kärcheri aurupesuri soetasime. Varem küürisin mopiga põrandaid ja mõni kord pidin end lolliks küürima, et põrandad puhtaks saada. Lisaks veel eraldi lapiga riiulid, kapipealsed. Puhtus peab ju majas olema ja olgem ausad, lihtsalt mopi ja lapiga ei saa midagi eriti puhtaks. Silmale küll ilus vaadata, aga reaalselt jääb silmale nähtamatu mustus ikka alles. 

Kärcheri aurupesur on mugav, kerge, kiire, mitmeotstarbeline. Ja ilusa välimusega. Seal on olemas erinevad otsad- ühega saab põrandaid pesta, teisega kapi- ja riiulipealsed, pehmet mööblit, kolmandaga selliseid kohti, kuhu nii lihtsalt ei pääse. Kaasas on muidugi ka kaks lappi, mis otsikutele peale käivad. 
Seda on väga lihtne kasutada- valad liiter vett sisse, kork peale, paned juhtme seina ja ootad, millal oranž tuli kustub ning põleb ainult roheline. Ja masin ongi valmis olema su truu teener. 
Põrandaid on väga mugav pesta sellega- ei pea end segaseks nühkima, sest kuum aur teeb sinu eest selle töö ise ära. Aurupesur ei jäta põrandaid üldse märjaks, pigem parajalt niiskeks ning teine kuivab ainult minutitega. 
Riiuli- ja kapipealseid pole ma veel sellega puhastanud, vanast harjumusest on raske loobuda- lapikesed. 😀 Küll ma aga olen teinud voodimadratseid, vaipu ja diivanit. Diivaniga on selline lugu, et esimese korraga ma seda puhtaks ei saanud. Täna tegin vist neljandat korda ja hakkab juba ilmet võtma. Aurupesuriga on see, et ta ei muuda mööblit märjaks ja mina näiteks tulemusi kohe ei näinud, küll aga paari tunni pärast oli näha, et diivan on puhtam. Vaibad sain kohe puhtaks, jess! Ma mäletan, et kui ma kunagi tegin diivanit lihtsalt vee ja lapiga, siis hiljem oli tuba mustuse haisu täis. Aurupesuriga tehes seda aga ei ole. Üldse on kodus halba lõhna palju vähem, kui kasutada seda pesurit. 
Kahju, et need lapid igavesti valged ei püsi. Ja muideks, masin on natsa ohtlik ka. Mina näiteks peale kasutamist hakkasin korki pealt maha sakutama, et järelejäänud vesi vanni valada ja masin tühjaks teha, aga sain jubedalt kõrvetada. Thats why on peale kasutamist ja seinast välja tõmbaist kork automaatselt lukus, sest vesi seal sees jahtub. Mina aga kangutasin nii kuis jaksasin, sain korgi maha ja sealt vahelt paiskus välja tulikuum aur, mis tegi veits ai. 
HOIATUS! Aurupesur on sõltuvust tekitav. 😀

1 thought on “Kärcheri aurupesur ehk hüvasti mopiga tuhkatriinu”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga