***

Kas me enam kodus süüa ei valmistagi?

Kes veel mäletab, siis veebruaris kirjutasin aia teemal ja sellest, mis kõik vaja teha, et aed kevadeks valmis sättida ja ma tõin seal välja ka selle, et ma nii väga tahaks uut grilli saada. Olen ammu ahhetades vaadanud teiste Kamado grille ja mõelnud, et endal võiks ka selline kunagi aias olla – need on nii ilusad ja võimsad, aga samas ka kallid, seega jäin ikka mõtlema, kas Kamado grill, süsigrill või gaasigrill?

Valik sai aga lõpuks ikkagi tehtud ja nüüd on meil täitsa enda Kamado Nordgarden grill olemas ja me oleme megaelevil!

Kahju, et terassi pole – see grill sobiks sinna lihtsalt valatult!

Valik oli raske – ei teadnud mina, milline Kamado grill täpsemalt valida ja läksingi lõpuks seda teed, et võtan kõige suurema ja välimuselt midagi särtsakat. Sai selline maasikapunane ja see on ülinunnu! Ja megasuur!

Ega ma suurt miskit Kamado grillide kohta ei teadnud, ütlen ausalt, googeldasin natuke ja uurisin mõnelt tuttavalt, kellel ka sama grill, et kas nad on rahul ja soovitavad. Kõik soovitasid ja mõni lausa ütles, et nüüd olen mehest ilma, sest see grill on ühe grillmeistri unistus ja Geidule meeldib täiega grillida.

Sain teada, et Kamado Nordgarden grilliga saad põhimõtteliselt kõiki toite valmistada – grillida, suitsutada, praadida, sest see on grill, suitsuseade ja ahi kõik ühes.

Lisaks grillimisele või suitsutamisele saab kamado grillides küpsetada ka näiteks pitsat, leiba ja teisi küpsetisi, sest temperatuuri on võimalik tõsta ligi 400 kraadini. Kuna Kamado isoleerib sooja enda sisse ning välitemperatuur ja tuul teda ei mõjuta, siis saab lisaks soojadele suvepäevadele grillida ka näiteks lumesajus, mis on väga suur pluss, sest Geidule meeldib aastaringselt grillil miskit valmistada.

Ja ma vist ei pea mainima, kui vastupidav ja kavliteetne Kamado Nordgarden grill on – oleme oma mingeid odavaid kässe üsna tihti uuema kässi vastu vahetanud, aga nüüd on meil väga korralik grill olemas.

Kui oma Kamado Nordgarden grilli kätte saime, tegime ka väikese grillpeo – panime liha marinaadi, ostsime ka poest juba marineeritud liha ja proovisime ka kala teha ehk siis kohe sai grillile elu sisse puhutud ja me oleme väga rahul meie uue pereliikmega. Oi, kuidas me hakkame seda kasutama!

Kes ka Kamado Nordgardem grille piilunud on, siis mul on teile ka sooduskood pakkuda: koodiga JANE50 saad meelepärase Kamado Nordgarden grilli 50€ soodsamalt! Vaata Kamado grille siit: https://hansapost.ee/et/sport-puhkus-matkamine/puhkus/grillid-saslokivannid-suitsuahjud/grillid/f/kamado-nordgarden

Sooduskood kehtib 29.05-29.06 ja registreeritud kasutajale!

*reklaam

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga