***

Kas meie elutuba on lõpuks ometi valmis?*

Ma tahaks selle peale kohe küsida, kas kodu remont ja sisutus saab üldse kunagi valmis? Nagu, et sa istud maha ja mõtled kergendatult, et oehhh, lõpuks ometi on kõik valmis ja enam midagi teha ei ole. Ma olen elanud päris mitmes korteris enne ja ei mäleta, et oleks kunagi midagi sellist mõelnud või tundnud.

Ehk siis ei, meie elutuba ei ole veel täiesti valmis. Vähemalt praegu veel.

Me saime kätte kauaoodatud diivanid ja kui ma siin rääkisin diivanivalikutest rohkem ja isegi näitasin, milline meie elutuppa tuleb, siis vahepeal möödus palju aega ja mina suutsin juba kõik oma mõtted seoses elutoaga ümber planeerida.

Valikuks osutus selline hall lahtikäiv diivan. Lausa kaks tükki võtsime. Mõtlemata sellele, kuidas nad meie elutoas ära paigutada nii, et eemalt vaadates näeks mugavat ja mõnusat elutuba.

Okei, ma natuke liialdan. Eks mingi kujutluspilt oli ikka peas olemas, et kuidas ja mis, aga peas tunduvad need kujutluspildid teine kord hoopis teistsugusemad kui hiljem reaalsuses. Ups!

Aga pole hullu. Küll me midagi välja mõtleme!

Ta pildil tundub kuidagi eriti tume hall, aga tegelikult on ta ikka pisut heledam. Vastu valgust pildistades on see toon tumedamaks muutunud.

Instagrami storys näitasin ka oma elutuba ja küsisin jälgijatelt nõu, kuidas paigutada diivaneid nii, et elutuba meenutaks elutuba, mitte pooleldi mahajäetud… elutuba. Nõuandeid sain mitmeid, tuuseldasin nende diivanitega siin terve päev ringi ja katsetasin kõikvõimalike asukohti. Lõpuks oli aju nii läbi kärsatatud, et panin diivanid lihtsalt kuhugi ja tänaseni seisavad nad nii.

Tellisin teise diivani ette heleda marmoriimitatsiooniga ümmarguse diivanilaua ja vaiba ka.

Vaipa pole veel kätte saanud, aga tuleb sellise mustriga nagu need kaks pisikest vaibakest, mis laste tuppa läks, aga vaip ise on ikka palju suurem seekord. Ma luban. 😀

Diivanilaudade valik on Kaup24 epoes meeletu ja kui mulle kunagi üldse ei meeldinud need kahe laua komplektid, siis nüüd miskipärast ma ainult neid jahtisingi. Tahtsin kindlasti midagi heledat ja minimalistlikku, sest tuba ise nii tume.

Vaip on samuti Kaup24 valikust pärit ja esialgu elas see oma elu tegelikult suuremate poiste toas. Ma tellisin nüüd elutuppa ka tegelikult kaks samasugust vaipa ja vaatasin mõõte ka, aga miskipärast kujutasin neid kuidagi suurematena ette. 😀

Mõtlesin pikalt, et mis nendega nüüd pihta hakata ja lõpuks tekkis mõte, et paneks need kaks pisikest suurte poiste tuppa legolaua alla ja nende suure vaiba viiks hoopis elutuppa. Mulle tundub, et kõik on selle otsusega rahul. Mis neil muud ikka üle jääb, eks. 😀

Ma olen elutoaga praegu väga rahul. Tahaks veel heledaid riidest kardinaid akendele ette ja üks mõte oli tuua need kaks kummipuud põrandale. Üks ühte diivani otsa ja teine teise. Teate ju küll neid jalgadega lillepotte. Aga kuna hetkel selle idee asemel on põrandalamp ja ventikas, siis veel vaatab, kas see mõte teoks ka saab.

Kui ma teise diivani ette veel ideaalse vaiba ka leian, siis ma võin öelda, et elutuba vist tõesti on valmis. Vähemalt seni kui mul uued soovid tekivad. 😅

*postitus on valminud koostöös Kaup24.ee epoega

Elutuba enne:

11 thoughts on “Kas meie elutuba on lõpuks ometi valmis?*”

  1. Hmmm…. üks diivan on juba kulumisjälgedega. Kaua kasutada olete jõudnud? Diivani istumisosa sisuks on see vaht?

  2. Kui tavalised valged kardinad siis osta kangas ja lase õmmelda – soodne ja saad täpselt endale vajalikes mõõtudes. Minu 3,5m ja 3m maast laeni (kangast läks ikka oma 15m) akende kangas maksis ca 70 eur pluss õmblemine 🙈.

    1. Jaa, ma tegelt midagi sellist mõtlesingi teha, sest pole leidnud kuskilt seda, mida ma ise oma peas ette kujutan 🙂

  3. Väga ilus ✌️🥳 aga jah, valmis ei saa kunagi, sest ühel hetkel tuleb nagunii isu jälle muuta jne 🙈🙈😁

  4. Väga hubane ja ilus elutuba teil. Kuna meil on korteris väga kitsas elutuba siis on ka ostetud üks nendest pisikestest laudadest ja ajab oma asja täitsa ära . Ega meil ka siuke tunne,et valmis ei saagi korter . Nüüd tahaks juba mõnes toas põranda ka ikkagi välja vahetada ja sada muud mõttet mis veel võiks uut olla 😊

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga