Määratlemata

kas mulle üldse midagi meeldib?

Viimasel ajal võib jääda mulje nagu ma elaks ühes mustas augus, kus kõik on nii vastumeelne ja miski mulle ei meeldi. Ma lihtsalt olen tüüpiline eestlane ning nii nagu igale tüüpilisele eestlasele loomulik, siis ka mulle meeldib rohkem.. kirjutada sellest, mis mind häirib ja mis maailmas valesti on kui sellest, mis on üllas ja hea. Kuigi viimased kaks peaks olema peamised põhjused üldse elamiseks. 

Ma olen hästi positiivne inimene. Naeru koht, mõtleb mõni kindlasti. Aga nii see on. Paraku ma olen viimasel ajal palju veetnud aega koos inimestega, kes just kõige säravamad ja positiivsemad ei ole ja seegi on teinud oma töö, aga sisimas ma olen rõõmsameelne, lõbus, lähen kõige funiga kaasa, mis elu tee peale veeretab ja üldse- positiivne inimene! 

See virisemine ja elu halvast küljest kirjutamine tuleb kuidagi nii iseenesest ja minu arust on palju huvitavam kirjutada sellest, mis elus valesti on, aga nüüd ma mõistan, et olen inimestele endast väga negatiivse mulje jätnud. Ja oma blogist teinud negatiivsuse pesa, mis on minu viimane eesmärk siin. Ma ei taha seda. Ma luban, et ma proovin maailma vaadata rohkem läbi roosade prillide ja tänasest proovin ma näidata enda tõelist mina siin palju-palju rohkem kui muidu. Praegusel hetkel võin ma öelda, et videopildis näeb rohkem päris mina kui kirjapildis ja videod on siin blogis alles tulemas. Aina rohkem ja rohkem. 🙂

Mulle meeldivad väga paljud asjad ja ma toon teieni kohe 10 erinevat asja, tegevust, toitu, mis mulle väga meeldivad.

1. Söömine! See on vist igaühe meelas tegevus. Sellega ei tasu üle pingutada.. nii mõõdukuse piirides on üsna okei.
2. Laulmine! Jaa, te ei ole mind kunagi laulmas kuulnud, aga mulle nii meeldib see. Eriti omaette peegli ees. Sest enda arvates oskan ma jõle hästi laulda. Ma olen isegi mõelnud Superstaari saatesse kandideerida.
3. Jalutada! Minu jaoks üks tegevus, mis kõige rohkem lõõgastab. Eriti kui teha seda mere ääres, metsas või lihtsalt ilusa ilmaga. 
4. Blogida! Ilma selleta ma vist ei suudaks elada. Ma olen nii palju uusi tuttavaid tänu blogimisele juurde saanud. Lahedaid koostööpartnereid. Raha teeninud. Ja üldse on see mu elu igatepidi rikastanud 🙂
5. Muusikat kuulata! Muusika on samuti üks minu elu osa. Kui on vaba päev, lapsed on lasteaias, siis ma lihtsalt keeran muusika põhja ja naudin, laulan ja tantsin. 
6. Tantsimine! Juba lapsest saadik ma armastan tantsida. Igalpool, iga kell ja iga muusika taustal. 
7. Magamine! Kellele ei meeldiks õndsat und nautida?
8. Ujuda! Vesi on nagu minu kolmas kodus. Tunnen end kui kala vees. 😀
9. Mõelda! Kuigi osad arvavad, et mul mõistus sõidab, siis ei.. ta lihtsalt puhkab vahel. 😀
10. Koolis käia! Jah, ma tunne end nagu põhikoolis ehk noorena. Mulle meeldib häid hindeid saada ja pingutada, sest ma tunnen, et lõpp on lähedal. Hästi natukene veel ja kõik minu pingutused on end täiega ära tasunud ja siis saan ma enda üle täielikult uhke olla. 🙂

13 thoughts on “kas mulle üldse midagi meeldib?”

 1. Mina olen see, kes kommenteeris, et oled negatiivne. Kindlasti ma ei mõelnud, et oled üks halb ja mustas augus elav inimene. Eks meil kõigil ole oma halbu perioode, aga mind ennast on siinkohal aidanud hästi palju see, et mõtlen AINULT positiivsele ega lase halba endale ligi. Jah, selle ratturite koha pealt võib närvi ajada üks või teine asi, aga samas on selles ka nii palju positiivset ning kindlasti oli su õhtus ju väga ilusaid hetki 🙂 Natuke segane tekst, aga loodan, et saad aru, mis mõtlen.
  Sinu oma mõtetest sõltub kõik 🙂

 2. Blogipäise järgi otsustades oled sa skisofreeniliselt kahestunud (lõhestunud) isiksus.

 3. Ma arvan, et Jane mõtles seda mõtlemist niimoodi, et lebotab vm kuskil ja lihtsalt mõtleb.
  Igatahes ma sain nii aru. 🙂

 4. Kõik nimekirjas esitatud tegevused oleks võinud olla ühes vormis esitatud, kas siis kõik stiilis “meeldib x-asja tegemine, söömine, mõtlemine, jalutamine, ujumine jne” või siis kõik ühtselt stiilis “meeldib x-asja teha, süüa, jalutada, blogida, ujuda jne”.
  Lihtsalt väike ääremärkus edaspidiseks 🙂

 5. Mina ei saa sellest aru, mis vajadus on inimestel negatiivseid kommentaare kirjutada.. kui ei meeldi, siis ÄRA LOE SEDA BLOGI SIIN! Tahaks teada kas kôik need neg. kommentaaride jätjad on päriselus ka sellised, et kogu aeg plärtsuvad kui miski ei meeldi..? Kui midagi ei meeldi, hoia enda teada. Kôigil kergem.
  Jane, minu meelest sa ei ole neg. inimene. Ongi asju mis närvi ajavad ja samas ka asju mis meeldivad ja minupoolest kirjuta edasi nendest asjadest, millest soovid. Jôudu sulle! (:

 6. hiie – keegi pole siin midagi negatiivset öelnudki, ainuke plärtsuja oled sina. sina ei tule ütlema mis keegi lugeda võib ja mida mitte. loe enda kommentaar läbi ja mõtle mida kirjutasid

 7. Naised, ärge nüüd riidu minge. Mul hea meel, kui siia kogunevad erinevate arvamustega inimesed. Seni kuni kõik suudavad end mõistlikult ja täiskasvanulikult väljendada, on kõik väga viispluss 🙂

 8. Aitäh sulle armsate sõnade eest, Hiie. Kuid ma siiski olen arvamusel, et sõna võivad kõik võtta. Erinevus rikastab. Arvamusi on palju ja erinevaid 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga