***

Kas on normaalne seda lapsele kinkida?

Meil siin algab jälle sünnipäevade kõrghooaeg – Adeele saab homme juba 5- aastaseks ja loomulikult tahab ta ka sel aastal teemasünnipäeva. Õnneks on ta mulle seekord halastanud ja teemaks valis Barbie, mida minu silmis on imelihtne teostada – Google ja Pinterest on ju ideid täis.

Õnneks ei ole talle ka väga keeruline kinki leida ja ideaalne koht on selleks ilmselt see populraarseim lasteasjade e-pood, kust on pärit, ma ausalt nüüd üldse ei liialda, umbes 95% meie laste mänguasjadest/muudest lasteasjadest, sest sealt leiab põhimõtteliselt kõike, mis on lastega seonduv.

Muidugi valisin, st Adeele ise valis endale ka sel aastal sealt sünnipäevakingitusi. Läks teine väheke hoogu ja ma üldse ei pannud seda talle pahaks, sest seal tõesti on väga raske valikut teha kuna see valik on lihtsalt megaaaa.

Aga, mis ta endale sünnipäevaks valis? Ja ühtlasi saate ka ehk ideid, mida ühele 5 aastasele pliksile kinkida? No vaatame!

Umbes siin ma taipasin, et ta ilmselt vihkab mind ja kavatseb mu edasise elu põrguks teha… 👹

Üks tätoveerimiskomplekt oli ka, aga ma ei leia selle linki enam, aga seal on valikus veel mõned.

Ja siin ma sain aru, et sellel 4 aastasel pliksil on ka parem jumestusvarustus kui minul. 😬

Ja mõned valikud olid seal veel kuni ma tõmbasin talle piduri peale, et chill, sulle piisab nendest asjadest ka, et mu närvid hävitada. Sul pole vaja rohkem lisavarustust. 😅

Aga ei, mu närvid juba on tegelikult igasuguse tiluliluga nii kohanenud, et mul võib elutuba näha välja nagu vikerkaares ekslev ükssarvik ja ma istuks ikka siin diivanil nagu vanarahu ja naudiks hommikust lattet. Ka ilmselt koos igasuguste litrite ja muude lisanditega.

Muidugi oleks ta seal valima jäänudki, sest nagu ma ennist mainisin, on seal lasteasjade valik ikka meeletu ja ega seal on muud ka – vaibad (ca 1500 erinevat), mööblit, sisustusasju… Ma juba soovitasin neil kodulehe nime ka ära vahetada. 😅

Meie aga kingime Adeelele raha. Nii on lihtsalt palju lihtsam. Läheb ise poodi ja vaatab, mida soovib. Või siis kogub? Eks ise teab.

Ma siin mõtlesin, kui paljud teist kingivad lastele raha? Ma kingin alati, kui mõne lapse sünnale lähen, mu lapsed lähevad. Ma muidugi eelnevalt uurin ka lapsevanemalt, mida tuua ja enamasti sealt tulebki vastus, et ümbrikukingituse võiks tuua. See on juba päris populaarne, aga kas ka okei kingitus?

Mäletan, et mina sain lapsena igasugust pudipadi kingiks ja see oli äge, just see salapära ja üllatusmoment ja paki avamine ja. Raha oleks olnud igav kingitus, mille üle ma ei oleks osanud üldse rõõmu tunda.

Aga samas, tänapäeval on ka raske kingitusi teha. Sa ju ei taha, et see kingitud asi jääks lapsel kuhugi nurka tolmu koguma? Kuigi enamus asjadega vist nii on, isegi nendega, mille nad selle sünnipäevaraha eest ostavad? Mu omadel küll enamasti nii on. Kuidas teil?

Tordipilt: Pinterest

4 thoughts on “Kas on normaalne seda lapsele kinkida?”

  1. Mu lapsel oli üleeile sünnipäev, sai ka 5. Kingiideed panime exceli tabelisse ja link vajadusel juurde, et kust kohast saab. Kirjutasin juurde, et kui on soov kink tuua ja idee puudub, leiab tabelist idee. Lisasin ka selle, et soovi korral võib ka ümbrikusse panna, et millegi suurema jaoks investeerida (mu meelest täitsa okei, saab laps ise otsustada, mida tahab). Exceli tabeli ideed olen ka tutvusringkonnas kohanud. Teeb mu meelest asja lihtsamaks, ei pea ise ullult nuputama, kui asjad muidugi tabelis hingehinda ei maksa. 🙂

  2. Ma olen alati teinud nii ,et mingi meene ,mänguasja lisan kingi pakki või oleneb lapse vanusest siis ka vb mõni raamat ja ka lapsevanema kätt või siis lapse kätte kes kindla eesmärgiga kogub läheb ka raha summa . Et oleks mõlemat ehk siis tilulilu ja ka praktilise asja jaoks midagi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga