***

kellele ei meeldiks nõeltel pikutada*

No nii, ma olen siin juba mõnda aega kasutanud ühte esmapilgul vaadates väga ebameeldivad asja, millel pikutada – Pranamat Eco matti ja patja.

Olen aegajalt ka instagramis näidanud ja väga paljud on küsinud, kuidas ja kas see toimib, mis eesmärk sellel on ning juba ka väga paljud on ise kiitnud neid kahte asja.

Milleks nad head on?

Leevendavad väsimust, seljavalusid, stressi ja lihaspinget. Aitab kusjuures peavaludest lahti saada ning sellega on võimalik ka tselluliiti ravida.

Kui ma selle mati ja padja kätte sain, mõtlesin tõesõna, kes see hull on, kes sellise asja peal kauem kui sekund lamada suudaks. No päris ausalt – retsilt valus oli! Aga lähemalt uurides infot, siis selgus, et kõige parem mõte ei olegi sinna kohe alasti peale viskuda.

Öeldakse ju, et harjutamine teeb meistriks. Seega alguses olin üsna pikalt seal õhukese puuvillase särgiga. Oli vähe talutavam.

Hommikuti kerge energialaksu saamiseks seisan ka seal matil. Alguses muidugi sokkidega, sest jällegi – jube valus oli. Kuigi jah, lapsed kõndisid selle peal lebolt oma paljaste jalgadega… Ei tea mina, kui kõrge nendel tüüpidel see valulävi olla võib. 😅

Aga no, kes ei saaks energialaengut, kui põhimõtteliselt nõeltel seisab eks.

Mis ma olen veel märganud ja mis on tegelt hea nipp selle valu üle elamiseks – tegele samal ajal millegagi. Kui sa oled sellel matil pikali täiesti tegevusetult, siis keskendudki valule, aga kui keskendud millelegi muule, on palju inimlikum tunne matil ja padjal pikutada.

Ma olen lugenud, et selle mati meetodi võrreldakse nõelraviga. Need pisikesed lootoseõied on küll üliteravad, aga seda ei pea kartma, et saad nõelpussitatud.

Siin on värvid nats lappesse läinud. Õiged värvid eelmisel pildil. 😉

Lootoseõied masseerivad nahka nii mõnusalt. Alguses on jah valus, kuid kui oled seal lamanud nt 15minutit, siis lõpuks selg on mõnusalt soe ja suriseb. Selline vaba tunne on seljas. Ma ei oska seda paremini seletada…

Võin tuua veel ühe väga hea näite, kuidas minu usk Pranamat Eco patja hüppeliselt kasvas kõigest 20 minutiga. Ühel päeval oli mull hull peavalu. No täiega hull ikka. Ravimeid polnud. Geit oli tööl ja lapsed kodus. Ja rämeda peavaluga tegeleda veel lastega….. isegi oma vaenlasele seda ei soovi. 😅

Nii, ja viimases hädas haarasin ma selle padja, panin kaela alla, pikutasin umbes 20 minutit ja valu oli läinud. Siinkohal mainin, et peavalud on mul juba lapsest saadik ning ma ei ole kuuuunaaaagiiii saanud nendest lahti ilma ravimiteta.

Isegu Geit proovis seda matti ja patja ning ka tema tõdes, et väga mõnus on. Haa, mulle just meenus, et ma ühel korral jäin selle mati peal magama. 😅 Aga seal lebades muutub see olek kuidagi tõesti hästi mõnusaks ja uniseks.

Seega ma soovitan seda kõigile, kes võitlevad pea- ja seljavaludega näiteks. Kui järjepidevalt kasutada, annab see häid tulemusi.

Ja muidugi on mul teile ka sooduskood – “JANE”, mis kehtib kuni 10.11.19 ning annab komplektidele 15% soodustust ja matile või padjale eraldi 10%. Hurry up, sest see pidavat kuum kaup olema! ✌️

*postitus on valminud koostöös www.pranamat.ee

2 thoughts on “kellele ei meeldiks nõeltel pikutada*”

  1. Sooviks väga teada, miks Sa mind eirad ning blokid igal võimalusel? Kas tõde on liiga valus?

    1. Kes oled? Mis tõde? Kes eirab? Vabandust, aga mul pole õrna aimugi, kes te olete 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga