***

Kes meie basseini ära lõhkus????

Praegu on liikvel mingid väga retsid suveilmad ja ma ei vingu üldse. Eelmisel suvel sellise leitsakuga ikka vingusin, et võiks juba talv olla, aga sellel aastal ma naudin. Iga kell valiks sellise leitsaku kui talve. Vinguda tegelikult tahaks küll – mis eestlane ma olen, kui ma seda ei tee, eks.

Nimelt tahaks viriseda selle üle, et kasta ei ole ennast enam kuhugi. Muretsesime eelmisel suvel omale uhke välibasseini aeda, mis oli meil terve hooaeg siin aias püsti ja iga päev sai ka korralikult vatti laste ja meie poolt, aga enam seda pole.

Hoiustasime seda kõrval majas külaliste toas, a sinna pääsesid meil koerad ka ja kui me nüüd hakkasime seda basseini rõõmsalt lahti pakkima, et see veega täita, soojuspump külge ühendada ja suvekuumuse eest end vahepeal natuke jahutada, siis avastasime, et see on korralikult ribadeks tõmmatud. Muidugi jääb alati võimalus, et seda tegid hoopis lapsed, aga ma kahtlen… Samas, mine sa tea, eksole.

Mnjah. Võtke koer, koerad on nunnud, nad ütlevad… ja kulukad. Nagu lapsedki. 😅

Aga, mis seal ikka. Ega see taganutmine ja kirumine siin ei aita. Tuleb teine kord targem olla. Kui seda teist korda üldse tuleb, sest basseinid ja siinkohal mõtlen ma korralikke, tugevaid ja kvaliteetseid basseine, on üsna kallid. Samas peavad ka mitu head hooaega vastu (kui sul pole koeri, heheeee või on nutikam aju seda mujal hoiustada) versus need täispuhutavad – nende peale ma ei hakka üldse mõtlemagi, sest et koerad! teevad raudselt oma küüntega lõhki selle ja ka linnud tegelikult lõhuvad. See kogemus on ka täiesti olemas nüüd.

Eelmisel suvel oli meil küll Exit brändi bassein, aga avastasin siin, et on olemas ka Bestway basseinid, mis on üsna sarnased. Välimus ja nimi on ainult teistsugune, aga oma olemuselt tundub ikka sama tugev ja kvaliteetne olema kuigi jah, välimuselt meeldivad mulle ikka Exit basseinid palju rohkem.

Mis siin ikka, tuleb hakata raha koguma, äkki suve lõpuks ikka saab bassein hoovi veetud, sest meie lapsed on kalad ja nad armastavad vett ning marineeriks vees kasvõi terve suve, kui see lubatud oleks. 😅

*koostöö

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga