***

Kes mind üles tuunisid?

No nii, ma suurima hea meelega jagan teiega nende imeliste inimeste kätetööd ja kontakte, kes mind selliseks printsessiks tuunisid!

Ütlen kohe ära- jah, ma sain jumestuse ja soengu koostööraames. Ma absoluutselt ei häbene seda. Lisasin postituse, kus otsin vastavaid inimesi ja sain mitmeid-mitmeid kirju, aga kõige enam lähtusin ajast. Mõnel oli pakkuda jumestusse aega ainult hommikuks (9 või 10) ja siis ma mõtlesin, et see on vist liiga vara. Sooja ilmaga voolab mul see meik maha ja siis õhtuks olen jälle inetu pardipoeg valmis. 😀

Jumestus

Fotosessioonil käisin ma jumestuses Türil, Silva juures, keda algselt soovisin ka EBA päeval end mukkima, aga kuna tal polnud sobivat aega, soovitas ta mulle Kristiinat (link!). See oligi vahva, et ma ei jõudnud Kristiinale kirjutadagi, kui tema kiri mulle postkasti potsatas juba.

Eelmisel aastal käisin samuti EBA ürituse jaoks jumestaja juures ja siis oli see olemine kuidagi külmavõitu. Ei suhelnud, jumestaja oli tagasihoidlik ja mitte väga jutukas (muidugi ei heida ma seda absoluutselt ette, ma pole ise ka lobamokk .D), aga sellel korral oli kõik hoopis teisiti. Kristiina on väga vahva ja jutukas inimene, kuigi meil on üpris suur vanusevahe. Ja kusjuures ma ei oleks pakkunud never, et ta on üle kolmekümne. Pigem alla selle.

Ta küsis viisakalt, millised on minu soovid ja siis pakkus ise ideid välja, mida teha. Ma ei soovinud liiga silmapaistvat jumestust, aga samas siiski pidulikku.

Seal toolil oli väga mugav istuda, rääkisime juttu ja aeg läks lennates. Mina sain iga sekundiga aina ilusamaks. Ma usaldaks tema kätte oma näolapikese iga kell uuesti. 🙂Kristiina Ilustuudio Facebooki leiate siit (link!). Oma tööd teeb ta Türil, omaenda väikeses ja hubases stuudios.

Soeng

Ma mõtlesin, et sellel aastal võiks lasta soengu teha Sophial (link!). Mingi aeg me ka sellel teemal suhtlesime, aga see vajus soiku ja ununes kuidagi ära. Üks hetk ta kirjutas mulle, et teeks mulle meeleldi EBA ürituse jaoks soengu.

Mul läks nii kaua aega, et mõelda, millist soengut ma tahaks. Soetasin endale ju isegi pikendused, mida kokkuvõttes ei kandnudki. Ma ei tea, mis kompleks mul on.. Vaatan peeglisse ja ei tunne end ilusana, kui lühikesed juuksed on. Samas, hakkan vaikselt juba harjuma. Härra ütles ka, et mis ma nendest pikendustest kannan. Ilma on palju ilusam. Eks ma pean tema vaistu usaldama siis. 😀

Igatahes, lõpuks ma ju haarasin sõbranna ka Blogiauhindadele kaasa ja ka tema sai Sophia käe all endale imelise soengu. Ja ka lihtsama meigi, sest talle me ei suutnud viimasel hetkel leida kedagi, kes ta üle võõpaks. 😀 

Sophia on samuti uskumatult armas inimene. Ta oli justkui üks väike ja nunnu siilike, kes mu ümber tiirutas ja kõike hästi täiuslikult teha üritas. Ja tuli välja ju suurepärane!

Sophia soengutega saate tutvuda tema ametlikult Facebooki lehel Braids and Beauty by Sophia (link!).

Ja nagu te teate, siis kleidi sain onutütrelt. Teda ma vist promoma ei hakka, sest kleidilaenutus ta otseselt ei ole, aga suurimad tänud talle ikkagi veelkord, sest ilma tema panuseta poleks ma nii säranud tol õhtul ju!

Ma olen ääretult tänulik neile kolmele kaunitarile! Ilma teieta ei oleks ma absoluutselt säranud nii palju, kui ma särasin. Sain meeletult palju komplimente ja jälle olla vahelduseks inimene.

Lasen end tuunida nii ilusaks ainult korra aastas ja seda just EBA jaoks, seega aitäh-aitäh-aitäh, te olite suurepärased ja andsite sellesse õhtusse tohutu ning hindamatu panuse! 🙂

Postituse peapilt: Kertu Vahemets

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga