Määratlemata

kevadine soovinimekiri

Päike paistab, linnud laulavad ning järgmisel nädalal pidavat pakane paukuma, seega on just õige aeg tuua siia blogisse rohkem lilli ja värve, sest minu jaoks on kevad peaaegu et kohal. 

Sellel korral on minu valikud pärit SheIn.com lehelt, sest tõsiasi on see, et selle lehe kleitidega olen ma vägagi rahule jäänud. Pettumusi on olnud minimaalselt ning ma julgen seda soovitada ka kõikidele teistele, kes otsustavad kunagi internetist midagi tellida. Kaup tuleb kiirelt kohale ning rahulolu on garanteeritud. Juba varasemalt olen maininud, et SheIn.com lehel on enamus toodetest reaalsed pildid kõrval, mis teevad šoppamise veel mugavamaks ja lihtsamaks. 

Nüüd aga soovinimekirjani. Alustaksin kõige pealt kleitidest. Õues on küll päike ja temperatuur lubab natuke õhemalt riides käia, kuid päris kleidiga vist välja veel ei lähe. Aga miks ei võiks kleidid kapis juba olemas olla? Ma olen selline inimene, kes varakult hakkab kappi koguma erinevaid riideid, mida võiks kevadel või suvel endal seljas juba näha.
1. Kleit (LINK)
2. Kleit (LINK)
3. Kleit (LINK)

1. Kleit (LINK)
2. Kleit (LINK)
3. Kleit (LINK)

Mina suur ehetekandja ei ole. Kui kannan, siis kõrvarõngaid, aga pean tõdema, et on olnud hetki, kus ma olen mõttes vandunud, et ma ei ole endale mõnda ilusat kaelakeed soetanud. Vahel annab selline pisiasi tervele outfitile palju särtsu ja ilmekust juurde.

1. Kaelakee (LINK)
2. Kaelakee (LINK)
3. Kaelakee (LINK)
4. Kaelakee (LINK)

1. Kaelakee (LINK)
2. Kaelakee (LINK)
3. Kaelakee (LINK)
4. Kaelakee (LINK)
5. Kaelakee (LINK)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga