***

Kingiidee katsikuteks

Jaa, siiamaani olen ma kirjutanud pea igapäevaselt rasedusest, beebidest, lastest… otsesel ja kaudsel viisil ning ilmselt kolin blogi kategooria pere- ja beebiblogidele üle või siis mitte, eks seda näitab aeg, aga.. ma tahaks jälle kirjutada laste teemal ja eeskätt katsikutest.

Mida kinkida katsikuteks? Mul on hetkel hea lähtuda kahest seisukohast – mida tahaksin mina katsikuteks? mida kingiksin ise?

Mida kinkida katsikuteks?

1) Mähkmed – need kuluvad alati ära ja kui mõni inimene mõtleb, et kuidagi veider on kinkida miskit, mille imik kiiremas korras täis laseb, siis ärge mõelge! Ma võin varuda mähkmeid küllaga, aga iialgi ei ole neid liiga palju. Teisest küljest on see tsipa riskantne kingitus, sest imiku nahk ei pruugi mähkmega sõbruneda.

2) Kaisukas – mulle on väga meeldima hakanud igasugused heegeldatud kaisukad ja kuigi ma plaanisin Kristoferile ise miskit nokitseda, siis üks vahva inimene kirjutas mulle ning teatas, et soovib meie kutile ühe sellise kinkida. 🙂

3) Beebitekk – samuti käsitööna valmistatud. Ühe tegi mulle vanaema, mille ma vankrisse panin ja teise kingib sõbranna katsikuteks. Poes on muidugi ka väga lai valik igasuguseid tekikesi, mida sobib katsikuteks kinkida.

4) Vankri mänguasi ja voodi karussell – jällegi, sellised, mis oleksid käsitööna valminud ja südamega tehtud. Poodides müüakse ka muidugi väga erinevaid ja ilusaid, aga mulle on südamelähedasemad käsitööna valminud lelud. See, kes soovis kinkida Kristoferile heegeldatud kaisuka, avaldas soovi valmistada ka vankri nn kõrina ja voodi karusselli. Jään põnevusega ootama. 🙂

5) Mõni lastepoe kinkekaart – raha ma never ei sooviks katsikuteks, riideid samuti mitte, sest maitsed on nii erinevad ja mõni kutsutud külaline ehk ei pruugi nendest suurustest midagi teada. Seega oleks üks väga mugav variant kinkida mõne mänguasja- või laste riietepoe kinkekas. Läheme ja ostame seda, mida ise soovime või vaja läheb.

6) Mõne fotograafi kinkekas – saad minna ja jäädvustada kogu oma pere koos uue ilmakodanikuga, lasta teha eraldi pilte beebist ja kui on, siis ka teistest lastest ning iseendast mehega. Miks mitte?

7) Beebiraamat, minisünnipäevade pildistamiskaardid, “minu esimene…” kleepsud – ma päris kindel ei ole, kas ise tahaksin beebiraamatut katsikuteks saada, sest maitsed on nii erinevad ja võib-olla võiks kinkija enne minuga läbi arutada, mis toonid on südamelähedasemad ja meeldivad rohkem, aga ise plaanin küll beebiraamatu ühele inimesele kinkida, kui ta kunagi ära pooldub. Samuti on väga äge komplektina kinkida minisünnade pildistamiskaardid ja “minu esimene….” kleepsud, millega samuti vahvaid kaadreid jäädvustada.

8) Fotoalbum – kujundatud personaalselt pere jaoks, miks mitte?

9) Mälestustekarp – koht, kus hoida uue ilmakodaniku tähtsamaid esemeid.

10) Mähkmetort – on lihtsalt üks armas sisustusasi, ma arvan, aga kingituseks sobib väga hästi. Ma ise valmistasin oma kätega vennatütrele mähkmetordi, kui katsikutel käisime.Need on need esimesed asjad, mis mulle meenusid, kui keegi on küsinud, mida me katsikuteks ootame… Kindlasti on neid asju veel palju-palju rohkem.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga