Määratlemata

KINOÕHTU: “Kingsepp”

Laupäeval oli justkui välk selgest taevast mõte, et võiks kinno minna. Tegelikult oleks väga tahtnud vaadata “Kiired ja vihased 7”, aga leidsime seltskonnaga kompromissi ja vaatasime hoopis filmi “Kingsepp”. Komöödia kingsepa pojast, kelle isa kaob ja keegi ei tea, miks. Poeg võtab peagi isa ameti üle ja jätkab tööd kingsepana isa poes. Üks õhtu, kui talle tuuakse parandada kingi, läheb õmblusmasin katki ja ta otsib välja isalt päritud antiikse õmblusmasina. Ta teeb need kingad selle õmblusmasinaga korda ning otsustab kingi jalga proovida. Ta on terve elu olnud vaene ja ei ole saanud endale selliseid kalleid kingi lubada, nagu talle parandamiseks toodi. Kui ta kingad jalga sai, ehmatas ta ära, sest peeglist vaatas vastu kingapaari omanik. Ta tiris kiirelt kingad ära ja siis proovis neid uuesti. Sai selgeks, et kingad, mida ta parandab isalt päritud õmblusmasinaga, saavad külge mingisuguse maagia. See maagia võimaldab olla tal ükskõik, kes ta tahab olla. Ja nii ta elabki oma elu, käies teiste kingades ja olles keegi teine. Muidugi toob selline isiksuste vahetus kaasa endaga probleeme ja üllatusi, kuid seda see film täis ongi. Filmi lõpus on suur üllatus kingsepa pojale, mis paneb filmile paraja punkti. 
Mulle jäi film natuke lahjaks, sest naersin vähe. Minu jaoks on tõsiselt hea komöödia see, kui ma naeran nii, et silmad märjad. Mitte küll kogu film, aga komöödia ju on selline, et täis nalja. 

Järgmisel nädalavahetusel tahaks jällegi kinno minna, aga kõik hääd filmid tulevad ekraanidele alles kuu lõpus. 
Iga jumala kord, kui ma kinno tahan minna, olen ma võtnud kohad nii, et saaks kenasti vahepeal saalist välja, kui vaja. No, et trepp jääks sinna poole, kus ma istun, aga ei.. See on nagu mingi müstika- alati jääb just trepp teisele poole. 

Hetkel väljavalitud filmid on need:

http://www.forumcinemas.ee/Event/300317/

http://www.forumcinemas.ee/Event/300082/

http://www.forumcinemas.ee/Event/299987/

Need filmid muidugi on alles kuu lõpus ekraanidel, aga neid kolme tahaksin kindlasti näha. Juba reklaam kahel ajas silma märjaks, sest nii naljakas oli. Ja õudusfilme ma lihtsalt armastan. Vahet ei ole, et ma pärast ei julge magama jääda pimedas või kes teab, mida veel. Millal teie viimati kinos käisite? Mis filmi vaatasite? Kuidas meeldis?

2 thoughts on “KINOÕHTU: “Kingsepp””

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga