***

Euroalustest diivanilauake

Ma mäletan, et põhikoolis tekkis mul suur unistus saada sisekujundajaks. Ma tundsin, et mul on kätt ja silma sellise asja peale. Mida aega edasi, seda rohkem aga mõtlesin, et jään siiski gümnaasiumi edasi, sest ma teadsin, et minu valikud võivad olla kiiresti muutuvad ja ma ei tahtnud, et ükski aasta läheks hariduse omandamisel kaotsi. Paraku läks aga hoopis teistmoodi- jäin lapseootele, lõpetasin 10. klassi ning siis jäi kool poolikuks. Ega ma midagi ei kahetse, praegu jätkan ju kooliteed.
Sisekujundus on aga siiani tükike minu südamest ja vahel ikka mõtlen, et kui gümnaasium läbi saab, läheks seda õppima.

Ma olen siin nädalake juba lastega kodune olnud ning üht-teist mõelnud, kuidas võiks oma kodule natuke värskemat ilmet anda või midagi muuta. Midagi suurt ja erilist ma ei tahaks siin korda saata, sest kuigi see on minu ja mu perekonna kodu, siis elame me siiski üürikas ja kui siit kunagi lahkume, jääb meie kodutunne ja meie pingutused kõik siia. Ja ma ei teagi kui poolt oleks omanik, et ma tema korteris midagi teeks. Õnneks mul nii väga suurt tahtmist pole, et küsida ja arutada. Lähen pigem seda teed, et lisan lihtsaid ja pisikesi sisustuselemente, mis tegelikult annavad kodule palju juurde ning kui toimub kolimine, saab need kergelt endaga kaasa võtta.

Härra otsustas meisterdada koju euroalustest ühe lauakese. Ma isegi ei kahelnud, et sellest võib midagi üliägedat tulla ja tuligi. Lihtne ja ilus laud. Meisterdamise osas ma ei oska midagi eriti öelda. Mees lihvis ja tegi seal veel midagi, mina võõpasin puiduvärviga üle ja kokkuvõttes on ta üks armas pisiasjake, mis muudab elu mugavamaks ja kodu pisut värskemaks. Laual on all rattad, mis teevad ta liigutamise ühest kohast teise veel mugavamaks.

Lisaks sellele lauale mõtlesin, et kuna rõdu on meil tühjavõitu, võiks teha sinna suveks mugavama istumise. Euroalustest pingid, peale midagi pehmet ja karvast, et oleks hea istuda ja lebotada ning juurde dekoratiivsed padjad. Kuna hetkel ei tule seal istumisest midagi välja, siis selle võtaks ette aprillis või mai. Rõdul pole klaase ees ja praegu on seal isegi paar sekundit olla väga külm. 

Mina olen inimene, kes armastab ilusaid pisiasju. Näiteks on minu ühed suurimad lemmikud küünlad. Kui ma olen ärevil, suudan ma leida rahu küünaldes. Nad lõõgastavad ja aitavad mõtteid korrastada. Ma ei tea, kuidas nad nii toimivad, aga see on tõesti rahustav. Käin vannis- põlevad küünlad, istun õhtul omaette teleka ees- põlevad küünlad, perekondlik õhtusöök- põlevad küünlad. Ja kuna mina olen üks suur-suur küünalde fänn, saatis Natural Candles mulle kolm erinevat ja erilist küünalt. Nad on kauakestvad, nad on hea lõhnaga, nad näevad väga ilusad välja ja nad on valmistatud 100% looduslikust palmivahast. Mis võiks olla veel parem? Ma tegin üks päev eksperimenti, kus ma põletasin just neid kolme pool päeva. Nende kõrval põlesid kolm suvalisest poest ostetud küünalt ja mis te arvate, mis lõpuks oli? Suvalisest poest ostetud küünlad olid täiesti lõpuni põlenud (ma üritasin enamvähem samas mõõdus võtta) ning Natural Candles poolt saadetud küünlad olid põlenud vähem kui veerand. Seega võib öelda, et nad on täiesti looduslikud ning lisaks hoiad sa tunduvalt raha kokku kui ostad natuke kallimad ja kauakestvamad. 

Natural Candles kodulehel leiab nende küünalde kohta rohkem informatsiooni. Lisaks näeb seal kogu valikut nende toodetest. Nende koduleht asub siin (LINK) ning nende Facebook siin (LINK).
 
Mul on plaan paari päeva pärast teha üks väike poetiir, kus ostan natuke veel sisustuselemente. Näiteks mulle meeldivad sellised lillekimbud nagu eelnevate piltide peal on näha. Ja midagi tahaks lastetuppa vaadata. 

2 thoughts on “Euroalustest diivanilauake”

  1. Ära lase küünaldel auku põleda 🙂 Põleta korraga nii palju, et nad oleksid ühtlaselt ''vedelad'', siis tahkub uuesti ilusti kokku ja ei teki seda auku 🙂

  2. Praeguse põhjal, on sul tõesti seda kätt ja annet. Olen ise ka suur fantaseerija ja vaimusilmas teeks nii mõndagi ära, aga kui tegemiseks läheb, tuleb välja mingi käkerdis. 😀
    Ootan rõdu kaunimaks muutmist. 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga