***

Kodustuudio – lai valik keraamilisi plaate

Eelmises vannitoa renoveerimise postituses kirjutasin ma detailselt, milliste materjalidega ja kuidas me remontisime vannitoa nullist plaatimiseni. Selles postituses tahaksin ma kirjutada rohkem sellest, kust ja millised seina- ning põrandaplaadid me valisime.

Mõtlesime pikalt, kas vannituba plaatida või pigem värvida. Lihtsam oleks olnud muidugi teine variant ja Kodutunde saates olen tihtipeale seda varianti näinud ning lõpptulemus ei ole ju sugugi paha olnud, vastupidi.

Meie valisime plaatimise ning otsustasin, et kirjutan mõnele plaadifirmale või -poele ja ehk on nõus keegi oma õla alla panema meie vannitoa remondile või lihtsalt head soodukat pakkuma, sest teadagi pole vannitoa plaadid odav väljaminek.

Ma kirjutasin päris mitmele ettevõttele, aga vastas ainult üks ning seda ka õnneks positiivselt – Kodustuudio (link!). 

Seintele valisime sellised tavalised beežid keraamilised plaadid (link!). Põrandale valisime tumehallid keraamilised plaadid (link!), mis on üsna reaalne jäljendus struktuursest marmorist ja on mõistlik lahendus niiskes ruumis, sest ei ole nii libedad.

Mille järgi tegime oma valikud? Juba algusest saadik oleme mõelnud, et midagi väga silmatorkavat või suurejoonelist me oma vannitoast teha ei taha. Oleme üsna tagasihoidlikud ja tavalise maitsega inimesed, aga samas soovisin ma väga, et põrand tuleks tume ning seinad heledad. Muid kriteeriume mul ei olnud.

Kuna ruum on niigi väike, siis kirjud toonid välistasime kohe. Heledad seinaplaadid muudavad ruumi tsipa avaramaks ja kuidagi.. puhtamaks. Tume põrand annab vannitoale mõnusa soojustunde.

Sise- ja välisnurkadesse paigaldasime valged liistud, mis meie arust raamivad vannitoa ideaalselt ära ning annavad natuke hubasust juurde + mätšivad heleda sanitaartehnikaga.

Aitäh, Kodustuudio, et oma õla meie vannitoa renoveerimisele alla panid! Suhtlemine Teiega oli väga kiire ja mugav ning olite alati olemas, kui miskit vaja küsida oli.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga