***

Kolisime koju tagasi

Täna on selline parajalt vastik ilm, et võib toas istuda ja vahelduseks blogida. Viimastel päevadel on nii soe ja ilus väljas olnud, et me oleme mööda ilma ringi rännanud ja ilma täiel rinnal nautinud. Tegelikult käisime neljapäeval sõbranna sünnipäeval ja sellest ajast saadik olemegi ringi pendeldanud. Käinud ujumas ja grillimas ja teiste lastega mängimas ja siis jälle grillimas ja niisama… igalpool mujal kui kodus. Koer on muidugi saanud terve see aja kaasas tšillata, et naabrid jumala eest mulle loomakaitset ei kutsuks.

Täna on selline kodune päev olnud. Juba hommikul laiutasin käsi ja teatasin, et kavatsen terve päeva lihtsalt diivanil persetada. Selle ajani kuni toad ära koristasin ja nõud ära pesin. Seega, midagi ikka olen teinud.

Kurb, aga enesetunne pole ka kiita olnud öösiti. Üks õhtu arvasin juba, et lähen sünnitama. Regulaarsed toonused tulid peale. Järgmisel päeval lugesin, et see pidavat täiesti ok raseduse ajal olema. Egas ma ei tahaks küll, et Kristofer veel välja tuleks.

Nüüd me siin istume, sööme pannakaid ja mõtleme, mida jaanipäeval teha. Härral tekkis idee minna telkima. Mitmeks päevaks, erinevatesse kohtadesse, aga ilmaennustust vaadates mulle see plaan väga ei meeldi.Tundub, et selle aasta jaanipäeva veedame vist Paides. Pole ju enne siin olnud ja hea mõelda, et õhtul saab vajadusel oma voodis uinuda. 😀

Mis te jaanipäeval teete? 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga