Määratlemata

Kristiine koolilõpu kataloog

Alles hiljaaegu kirjutasin ma oma blogis ühest ülikhuulist konkursist, mille käivitas Kristiine Keskus leidmaks 16 noort, kes koostaksid tänavuse Kristiine koolilõpuhooaja moekataloogi. Konkursil valiti 10.-12. klassi õpilaste seast välja nii stilistid, juuksur-meikarid kui ka modellid. Kõik, kes välja valiti, said unikaalse kogemuse moemaailma igapäevatööst koos oma ala professionaalidega. 

Konkurss “Sinu Moodi Koolilõpp” osutus moeteadlike noorte seas väga populaarseks. Tänavuse Kristiine koolilõpu moekataloogi loomises soovis stilisti, meikari, juuksuri ja modellina kaasa lüüa tervelt 96 gümnasisti. 

21. mail asusid stilist Karolin Kuusikuga koolilõpu lookbooki tarbeks sobivaid komplekte koostama noored stilistid Iris Kristin Lindvere, Maaike ja Saara-Samantha Steinberg. 22. mail toimus Kristiine Keskuses suur fotosessioon, kus meigi ja soengute eest vastutasid Emily-Hestia Tammeorg, Laura-Liisa Šrubisek ja Hanna Veermäe, keda toetasid Marre Naissoo MaxFactorist. Modellidena astusid esmakordselt elus Eesti juhtiva moefotograafi Kalle Veesaare kaamerasilma ette Christin Pootsmaa, Carol Leiste, Sigrid Tamme, Sandra Alliksaar, Karoliina Velleste, Carolin Kaare, Cristel Veber, Hannes Dreimanis, Erki Ottja Carl Aluoja.

Tänaseks on Kristiine koolilõpu kataloog valmis ja mul on suur au teile seda natukene tutvustada. Minul on küll koolilõpp alles järgmisel aastal, kuid sirvisin teda natuke ja leidsin ka omad lemmikud, mida rõõmsalt teiega jagaksin. Lisaks minu valikutele on seal veel mitmeid koolilõpu outfite. Terve kataloogi leiad siit (LINK). 
 
 
Mine viska pilk peale ja näe oma silmaga kui andekaid noori meie pisikeses riigis leidub. Millised on sinu lemmikud?

3 thoughts on “Kristiine koolilõpu kataloog”

  1. Palun võta need reklaamid maha, mu arvuti sureb maha nende kätte juba, üheski teises blogis ei valmista reklaamid sellist probleemi nagu sinu omas, õudukas.

    Nägin su blogi FB-lehel ka meikari otsimise kuulutust. Kas leidsid?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga