***

Kristofer 2

Lugesin siin just tema esimese sünnipäeva postitust ja nii mõnigi asi on muutunud. Näiteks see, et nüüd on ta 2-aastane ja enam ei käputa mööda põrandaid ringi, mis tundub ka üsna loogiline tema vanuses, eksole.

Krissu on meil hästi asjalik poiss. Ta räägib väga palju. Peamised sõnad on emme, issi, tita, aitäh, auto, komm, piima, mämm-mämm, piss, kaka, kiisu, kuts, õue, papud, beebi, Tommi ja ta küsib üsna tihti erinevate asjade ning inimeste kohta, et MIS SEE ON ja KES SEE ON. Veel ta päris täpselt pole aru saanud, et elusolendi kohta küsitakse kes ja eluta mis.

Lauseid moodustab ka, aga mitte väga palju. Eelnevaid ja nt issi tööl, issi tudub, tita tudub jne. Selliseid lihtsamaid.

Võõrastab hästi palju. Võõraid ligi pm üldse ei lase, kohe pistab röökima ja kui ma alguses mõtlesin, et panen ta sellel õppeaastal lasteaeda, siis noup. Las ta olla minuga kodus ja läheb ilmselt järgmisel septembril.

Just käisime 2a läbivaatusel ja vaktsiini tegemas ning perearst kiitis ka mu tublit tööd, sest Krissu oma vanuse kohta nii asjalik on. Arvas isegi, et on vanem kui 2-aastane.

Üritab end ise riide panna ning jalatsite jalgapanek tuleb juba suurepäraselt välja. Teab, et kui tuppa tullakse, võetakse jalanõud ära. Joonistab palju. Tantsib ja laulab.

Potil veel ei käi, aga mulle tundub, et väike pott tuhiseb temast lihtsalt mööda. Talle pakub täiskasvanute pott palju rohkem huvi, sest näeb, et ka vennad käivad ju seal oma hädasid tegemas. Seega jah, last on palju kergem kasvatada, kui ees juba teised lapsed on suuremad. Nii palju õpib ta suurematelt.

Mu tubli poiss, mis mul muud öelda. Hoolib hästi palju just Adeelest. See, kuidas teda paitab, kuidas tema eest hoolitseb. See muudab ta nii…. kuidagi täiskasvanulikuks.

Ja kui ma Krissu 1. postituses kirjutasin, et omavahelised suhted vendadega on ideaalsed, siis noh… nüüd on nad küll nagu kassid ja koerad. 😅

Ja muidugi olete ju ise mu instagramist näinud, kui lõbus ja tegus poiss ta on, eks.

Eile pidasime ka Krissu sünnipäevapidu ning ma olen alati ikka mõtisklenud, et tahaks mingit temaatilist pidu. Aga kuna ma olen üsna mõttevaene ja loov inimene ka ei ole, siis leidsin suurepärase viisi, kuidas ilma nendetagi lapsele vinge temaatiline sünnipäevapidu teha.

Nimelt rendib PeoBox välja erinevaid teemapakette. Laste pidudeks ja täiskasvanute omadeks. Beebipidudeks ka nt. Teemade valik on seinast-seina. Nõud on korduvkasutatavad ja valmistatud loodusele mõeldes.

See on minu meelest üli mugav variant lihtsalt. Kui palju ebavajalikku prügi ära hoitakse ja sealjuures pakuvad tohutult ka silmailu. Lastele nii meeldis.

A, hoidke mu instagramil silm peal, sest panen lähipäevil seal koostöös PeoBoxiga käima ka mängu. 😉

*postitus on valminud osaliselt koostöös PeoBoxiga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga