Määratlemata

kui keegi sind täis laseb ehk lugu pasainglist

Mul oli täna võrreldes teistega üks julm öö. Hendrik oli väga virin, Raimond laias (neil on oma tuba, aga nad millegipärast ei kasuta seda luksust :D). 

Üks hetk ma tundsin õla juures midagi märga. Kuna Raimond on mind üllatanud ennegi oma pissiloiguga, siis ma arvasin, et küllap seal voodis sama värk olegi. Mul ema tegi sellised khuulid linad, mis saab voodisse riidest lina alla panna ja kui lapsed kogemata alla teevad, siis nad ei riku madratsit ära. See lina on meil alati voodis, kui lapsed meie juures magavad. 

Üks hetk otsustas Geit, et läheb teise tuppa magama, kuna lapsed ikka räigelt laiasid. Mul oli endalgi vahepeal tunne, et ma kukun voodist välja. Ja kui Raimondil piisavalt ruumi ei ole, pistab ta karjuma ja jääb siis vait, kui talle ruumi tekitatakse. 😀 Ülbik.

Kui Geit voodist välja läks, mõtlesin huvi pärast, et katsun, kui suur see loik Raimondi all siis on. Ma pidin šoki saama. Ma pistsin oma käe sita sisse! Terve oma käe! Oumaiigaad. Mind on enne imikud täis sittunud küll (minu kaks last :D) ja isegi mu käte peale on seda sattunud, aga see oli hoopis midagi muud. Mul läks süda nii pahaks, nagu ma näeks lapse kakat esimest korda. Ma pistsin karjuma ja jooksin vannituppa. Siis Geit ütles, et ma oma selga ei vaataks. Pöörasin peegli poole ja mõlemal tiivakondil olid sellised lärakad, et ma nimetasin end pasaingliks. Päris ausalt. 

Sellele järgnes see, et ma lihtsalt istusin põrandale maha. Mul läks süda nii pahaks. Ma isegi imestasin, et miks.. ma kannatan igast jama välja, ilma et mul süda pahaks läheks. Paar nädalat tagasi ma vaatasin netis ringlevat videot, kus need kuradi ISISe jobud lõikasid päris mitmel mehel kõri läbi.. vot siis oli olukord, kus mu süda hakkas peksma ja mul oli tõsiselt paha olla.. tunne, nagu süda jätaks löögi vahele. See oli tõesti kohutav ja rõve. Tittesitt selle kõrval on köki-möki. Aga siiski, jubedalt paha hakkas ja ma oleks peaaegu seal samas ropsima kukkunud. Mis seal ikka.. kell 3 öösel dušši alt läbi ja asi ant. Raimond magas muidugi rahulikult oma rooja sees edasi, ei teinud teist nägugi, aga ajasin ta üles ja pesin ka tema puhtaks. Vahetasime voodiriided ära ja tagasi magama. 

16 thoughts on “kui keegi sind täis laseb ehk lugu pasainglist”

 1. ����, pole küll ilus teiste õnnetuse üle naerda, aga Sa hakkad juba päris humoorikalt kirjutama õppima ����

 2. Mitte halva pärast, aga su postitused hakkavad aina rohkem Malluka omadele sarnanema.

 3. Appppi, nagu kaheteist aastane oleks selle kirja pannud, kas sa läbi ka lugesid selle teksti? 😀

 4. Pean tõesti nõustuma, liialt palju Mallukat, aga veel hullemas versioonis. Ma ei usu millegi pärast, et Sa ise nii kirjutaksid, aga ehk eksin. Või Sa äkki ei loegi Malluka blogi? Puht uudishimu 😊 Aga selle koha pealt, et lapsed samas voodis magavad, meil ka probleem. Tõstsime lapse voidi meie oma kõrvale, aga ikka ronib meie vahele. Une pealt saab ta oma voidisse tõsta, aga rullib osavalt mulle selga end. Oma toas magamisest võib vist und nähaa 😀

 5. Hoopis teine teema, aga kas see selfistick püsib ilusti püsti või keerab külili kui telefon seal otsas on? Vast saad aru mida mõtlen 🙂

 6. Tuleb nõustuda. Mallukas just kirjutas mingi “ülinaljaka” s*taloo ja nüüd sina ka järele.

  Maitse asi, aga minu arust on sel teemal tehtavad naljad pigem ikka labased. Ütleb inimese kohta nii mõndagi 🙂

 7. Hmm, ma ei oska kaasa rääkida, sest ma ei ole ise tema postitust lugenud. Peale enda oma kirjutamist ma kuulsin jah, et tal oli sarnane olukord olnud.

  Kas sa arvad, et ma tegin nalja selle kohta, et mu laps mind täis.. kakas? Ei teinud. Oma postituses võtsin ma seda olukorda huumoriga vaid, mitte ei hakanud tõsimeeli rääkima, kuidas ja miks ja mis värvi. Katsu natuke humoorikam olla 🙂 Jah, maitse asi vist.. kelle jaoks huumor, kelle jaoks kõige õudsam nali maailmas, mis ma teha saan 😀 See on tavaline igapäevaelu. (mitte see, et iga päev sind keegi täis situks)

 8. Väga lamp on öelda, et meenutab Mallut.
  Et siis kõik, kelle lapsed situvad ebasobivas kohas ja ajal, need vanemad kohe ahvivad Mallut v ? Ülimalt lampikka :X

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga