Määratlemata

kui väga hästi läheb

Eile oli üks väga hea päev. Ma mõtlesin tegelikult juba eile sellest rääkida, aga ei leidnud selleks mahti.

Ma käisin eile koolis. Oli vaja teha kunstiajaloo kontrolltöö järgi. Kui ma kooli jõudsin, polnud mul just kõige parem olla. Peast käis läbi mõte, et ah lähen koju tagasi ning tulen mõni teine päev neid asju vastama. Seejärel aga mõtlesin, et lähen teen selle kunstiajaloo töö ära, sest õpetajale olin juba teada andnud, et ma tulen. Käisin ja vastasin ära, sain hindeks 4. Oleks pidanud rohkem õppima, mõtlen ma nüüd tagantjärele. 

Selleks ajaks, kui töö olin ära esitanud, oli selline nõrkus peal ja hakkasin juba koolimaja välisukse poole kõndima, kui nägin arvutiõpetajat ja mõtlesin, et lähen vastan arvutiõpetuse arvestatava töö ära, siis on mul 10. klassi arvutiõpetus tehtud (Vändra Gümnaasiumi 10. klassis millegipärast valikainet meil polnud, aga siin koolis peab olema läbitud). Läksin ja tegin ära ning endalegi üllatuseks sain hinde 5. Nüüd on vaja veel 10. klassi geograafia 2. kursus ja siis on eelmise klassi asjadega ühel pool. 

Vahepeal istusin kooli raamatukogus ja tegin ülesandeid matemaatikas, mis koju jäeti teha.. või mis mul tegelt tegemata on eelmistest nädalatest. 

Ahjaa, kõige esimesena käisin oma õpinguraamatul järgi, et saaks hindeid üle kanda. Midagi positiivset, mis muutis mu päeva väga heaks. Bioloogia, inglise keele ning keemia kursuseid olen ma 10. klassis teinud liiga palju, seega saab neid hindeid üle kanda ja 11. klassis ma bioloogiat ja inglise keelt alguses õppima ei pea. Eriti lahe uudis oli see, et kui keemia õpsi juures käisin, kandis ta mulle keemia hinded samuti üle ning ütles, et mul on keemiaga kõik. 12. klassis ei pidavat keemiat enam olema ja 11. klassi kursused on mul teises koolis tehtud juba. Lisaks tegin ma 10. klassis keemia eksami ja ka selle saab siia kooli üle kanda. Mis muud, kui ainult rõõmustada. Väga palju rõõmustada. 

Keemia õpetaja ja arvutiõpetaja uurisid, kuidas mul läheb ja kuidas see e-õpe mulle tundub. Õpetajad on küll megalahedad (vähemalt need, keda siiani silmast-silma kohanud olen). 

2 thoughts on “kui väga hästi läheb”

  1. Ma ka kasvatasin last, käisin keskas ja autokoolis korraga 🙂
    Sitax raske oli, aga kui load käes ja keska läbi- hea tunne!
    Tubli oled ja kalli- pai sulle Jane!

  2. Äkki viitsid ka autokooli kohta mingi postituse veel teha? Kui kaugel oled ja kuidas e-õpe on jne kõik sellega seonduv. Oleks huvitav lugeda:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga