Määratlemata

kuidas blogiga kommiraha teenida ja uusi hilpe saada?

Täna lugesin Kätu blogist abipalvet, kuidas lihtsalt blogiga kommiraha teenida ja uusi hilpe saada. Egas seal midagi imeliku minu jaoks ei ole. Ma võin kõik oma arvamused ja kogemused kirja panna. Mul on neid küllaga!
Alustaksin reklaamide paigaldamisega. Nagu te juba pikemat aega olete näinud, on ka minu blogis igasugused reklaamid üleval- küljeribal, all nurgas ja üleval isegi vahepeal. Kui ma kunagi oma blogis mainisin, et päevas on klikkide arv minu blogis 2000+, soovitas üks blogija lasta mul siia reklaamid paigaldada. Muidugi ei teadnud ma sellest mitte muhvigi, aga teine oli nii sõbralik, et andis mulle teejuhised kaasa. 

Nii ma kirjutasingi reklaamvõrgustiku veebilehtedele-

Mis ma neile kirjutasin? Kõige pealt otsisin nendelt veebilehtedelt välja “kontakt” nupu ja otsisin e-maile. Järgmisena asusin kirjutama. Tutvustasin ennast, oma blogi ning andsin ülevaate oma blogi statistikast. Nemad vastasid mulle üsna kiiresti, saates mulle erinevad koodid, mille pidin blogisse paigaldama. Susisin ja pusisin, aga hakkama ei saanud. Seega usaldasin neile oma paroolid ja nad tegid selle töö minu eest ära. Hiljem vahetasin turvalisuse mõttes paroolid ära ning kõik toimis. Ühe reklaamfirma paigaldatud reklaamide eest olen tänaseks teeninud 53€. Seda umbes Märtsi lõpust kuni tänaseni. Väike summa, aga lisaraha siiski. Teise reklaamfirma reklaamide pealt olen tänaseks teeninud 30€. Samuti Märtsi lõpust kuni tänaseni. Ega see mingi ulme summa ei ole, kuid kokku 80€! Minu jaoks on see suur summa, arvestades, et ma teenin seda ainult sellega, kui keegi klikib reklaamile või reklaamide näitamise eest. 

Midagi rohkemat ma ise tegema ei pea. Smartad lehelt saan ise jälgida, kui palju on raha kogunenud ning sealt saab raha alles siis välja võtta, kui on vähemalt 50€ kogutud. Teisest kohast saab raha välja võtta siis, kui on vähemalt 25€ kogutud ning sealt saadetakse ise aruandeid kogutud summade kohta. Supper ju!

Räägime ilusatest ja uutest riietest!
Igaüks kes ütleb, et ta ei taha tasuta riideid, ilmselgelt valetab. Ma olen tänaseks teinud koostööd http://www.shein.com/ lehega ja http://www.romwe.com/ lehega mitu mitu kuud. Meie koostöö on olnud edukas. Kuidas see alguse sai? Üks päev avastasin, et nad on mulle meili peale kirjutanud ning avaldanud soovi koostööd teha. Algselt pidin tegema wishlisti moodi postitused, et nad saaksid jälgida, kui palju klikke tuleb läbi minu blogi nende lehtedele. Klikid täis, sain juba esimese asja mõlemast kohast valida. Need postitused on kõik minu blogi arhiivis olemas. Sealt saab hõlpsalt leida! Kui sain esimesed asjad kätte (mõlemast kohast üks ese), tegin seljas pildid ära, panin pildid koos linkidega (linkide taha anti mulle eraldi liiklust jälgitavad koodid) blogisse, saatsin postituse lingi neile ja hopsti, sain jälle asju valida. Järgmisel korral juba rohkem ning iga korraga veel rohkem. Tänaseks olen ma saanud kõige rohkem valida ühelt lehelt 7 asja. Miinimum, millises koguses olen saanud tooteid valida on 4. Mis saaks veel parem olla? Kui ma käin vahel väljas, vaatan end ja mõtlen, et terve oma outfiti olen ma tasuta saanud. Ma olen terve kapi täis riideid tasuta saanud. Mõni isegi ei mahu enam kuhugi ära. Ausalt! Ma ei tea, kuidas on, kui kandideerida läbi nende veebilehtede, aga ma võin igale ühele jagada e-maile, kust te saate kindla vastuse seoses koostööga. 🙂

Hetkel teen koostööd veel

Ma isegi ei tunne ennast imelikuna, sest julgen sellest kirjutada. Mis saaks veel parem olla, kui sa tegeled hobikorras sellega, mis sulle kõige enam meeldib ning sa saad selle eest raha ja tasuta ilusaid asju? Lisaks olen saanud palju uusi tuttavaid ning uusi kogemusi. Minu blogi üleval, kus on menüüriba, sealt alt võite vaadata “koostöö/cooperation”, kellega olen ma koostööd teinud või teen hetkel. Mul ei ole absoluutselt häbi selle pärast. Jah, minu blogi ja mina ei oleks ilmselt täna sellises punktis, kui mul ei oleks neid imelisi lugejaid ehk teid. Teie olete mind edasi viinud. Ma ei räägi sellest, kui ma end kuskil müügrupis olen reklaaminud.. Olin loll ja ei korda sellist viga enam. 

Mulle vihjati üks päev kommentaariumis, et kuna ma end igalpool reklaamin, siis tänu nendele klikkidele ma saangi tasuta nänni. Kohe kindlasti! Ainult, et ma ei ole juba ammu end igalpool reklaaminud. Aga tuleb tõdeda, et klikid mõjutavad väga palju koostöid. Mida rohkem klikke, seda rohkem tahetakse sinu blogiga midagi ette võtta. 

Ma olen väga õnnelik, et otsustasin paar aastat tagasi hakata tegelema blogimisega. Ma ei kahetse ühtegi sammu selles osas, sest muidu ei oleks ma see, kes ma olen täna. Ma ei ütle, et ma olen kuskile kõrgele tippu jõudnud, aga kindlasti olen ma oma hääle kuuldavaks teinud. 

Ma armastan kõiki oma lugejaid ja isegi neid, kellele mu blogi ei meeldi, aga salaja kiikavad ikka siia. Ma armastan isegi neid, kes viitsivad minu üle arutleda kuskil foorumis. Ja armastan isegi neid, kes on lisanud oma mõrudaid kommentaare, sest kõik, mida olete teie mulle öelnud või teinud, muudab mind ainult tugevamaks!


Kallid-paid-musid ♥

9 thoughts on “kuidas blogiga kommiraha teenida ja uusi hilpe saada?”

  1. Vau kui lahe. 🙂 Ootan ka juba mil mina ja mu blogi rohkem areneme, et saaks kellegagi koostööd teha 🙂 Palju edu veel edaspidiseks, sest kõik mis sa teenid oled sa väärind! 🙂

  2. Vau kui lahe. 🙂 Ootan ka juba mil mina ja mu blogi rohkem areneme, et saaks kellegagi koostööd teha 🙂 Palju edu veel edaspidiseks, sest kõik mis sa teenid oled sa väärind! 🙂

  3. Väga hea postitus! Võiksid rääkida ka sellest, kuidas oled saavutanud nii kõrge klikkide taseme 🙂

  4. Veidike teemaväline küsimus, aga kus sa saad neid liikuivaid pilte blogisse? (nagu see, i love you. Obviously) 🙂

  5. Oleneb teemast, näiteks selle sain nii, et panin google otsingusse “i love you guys gifs”. See “gifs” peab alati lõpus olema, kui otsid mingi kindla teema kohta liikuvat pilti 😉

  6. Jane on unustanud muidugi mainida, et kõik ei pruugi jõuda sinna, et see lugejate arv päevas nii suur on. Kui igaüks meil ikka blogib romwe ja shein kaupadest, siis see paraku huvi ei paku. Minu külastajate arv kasvab igapäevaselt aga paraku nende firmadega minul koostöö ei sujunud. Lihtsalt minu lugejaid ei huvitanud wishlistid, et oleks piisavalt palju klikke kogunenud ja nad oleks edasist koostööd soovinud. Seega soovitan tungivalt kõigepealt aasta aega innukas blogija olla, enne kui hakata mõtlema rahateenimisele. Jane on smauti bloginud 2012 aastast ja alles viimase aastaga on ta hakanud kommiraha teenima.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga