***

Kuidas inimesed meie ümber muutuvad

Geit tuli koju ja jäi mingit artiklit lugema. Täna oli kuskil Telliskivis toimunud tulistamine, kus üks taksojuht surma sai ja teine raskes seisundid on. Kaastunne lähedastele!

Artikli leiab siit: https://m.delfi.ee/article.php?id=86600611&fbclid=IwAR3q6GL5mRrV6bnhaP4Mu8ch_lacMjzH32011jKrk6TpX9c7U-xqMc7ld_Q

Tapja oli kuskil bussipeatuses enesetapu sooritanud. Motiive teada pole.

Ma läksin ka enda telefonist Delfi peale ja nägin selle uudise juures väga tuttavat pilti. Raivo? Ja artiklist selgus, et tapja nimi oligi Raivo. Helistasin veel vennale, et üle küsida. Saatsin talle pildi ka.

Nimelt elab meie vanaema Keavas, Rapla ligidal ja veetsime suure osa oma lapsepõlvest just seal.

Mul jättis süda löögi vahele, kui artikli juures Raivo pilti nägin.

Me saime lapsepõlves väga hästi läbi. Rohkem oli ta mu venna sõber, aga veetsime kõik koos kambakesi aega. Mängisime jalkat, naersime, tšillisime Keava peal ringi. Tegelikult oli tema meie kambas see mõistlik pool või.. kuidagi lapsevanemalik. Keegi, kelle ligidal ei julgenud lollusi teha. 😀 Eks ta oli meist kõigist natuke vanem ka. Ja targem. Vist.

Ta oli hästi tore ja õiglane. Sellepärast mind jahmatas, kui nägin uudist, kus ta oli kedagi tulistanud. Mis mõttes?

Hirmuäratav, kuidas elu ja inimesed muutuvad. Kui katki inimesed tegelikult on, aga sellest ei räägita. Ma loodan, et varsti selgitatakse välja, miks nii juhtus. Ma nägin Raivot mingi 7-8 aastat tagasi viimati, Balti jaamas. Kuigi lapsepõlvest oli selleks ajaks palju aega möödas, tundis ta mu ära ja tuli juttu rääkima.

Tänaseks me küll suhelnud polnud peale seda lühikest jutuajamist Balti jaamas, aga mind valdab selline kõhe ja natuke kurb tunne. Ta oli osa minu lapsepõlves. Keavas veedetud aeg oli nagu niii äge.

Minu sügav kaastunne Raivo isale ja tema lähedastele-tuttavatele. Nii palju, kui ma mäletan (minu mälestused lapsepõlvest, võin ka eksida) kasvatas teda ainult isa ja ta andis endast kõik, et Raivost hea inimene kasvaks. Mis küll juhtus täna öösel? 🙁

9 thoughts on “Kuidas inimesed meie ümber muutuvad”

 1. Jane, see Raivo oligi arvaravasti ikka mõistuse juures. Kuid loogiliselt mõeldes oli seal omavaheline arvete klaarimine, kus inimesel ei jäänud enam muud võimalust. Usun, et see asi ikka väga “must”

  1. Ma lugesin, et taksojuhid ja Raivo omavahel tuttavad polnud 🙄 Nojah, samas, see on meedia. Võib-olla ei kirjutatagi seal kõike ja nii nagu päriselt oli.

   1. Vastasid enda küsimusele, see on meedia. Usun, et on inimesi kes täit tõde teavad, kindlasti keegi on kuid ega sellest ei räägita.

    1. Väga väga jõhker kuritegu! Ükskõik, mis ka eelnevalt ei juhtunud…minna kellegi elu kallale ja siis enda elu kallale? Milleks? 30aastased inimesed ja nii sassis. Õudne! Tabasin ennast mõtlemas, et jumal tänatud, et ta politseisse tööle ei saanud ja kooli ei lõpetanud. Hirmus, mis inimesed meie seas elavad 🙁 ja sa ei oska isegi kahtlustada… 😱

     1. Kuule, ma ei kai siin iga paev kommentaare vahtimas, rahune maha 😂

 2. Küll kuskil kommenteeriti et endine taksojuht. Nüüd kirjutatakse et alles olnud taksojuht. Püüa siis aru saada 🤔
  Reaalselt et taksojuhte nii rüdmama läks siis tundub küll et pidi juhtuma enne seda midagi sellist mis ikka psüühika totaalselt sassi lõi 🙁 ja just selle ametiga seoses 🤔 muidu oleks ju saanud mõnd suvalist ka lasta nagu lugenud ja politsei kommentaaridest videodest aru sain. Ja just millegipärast jäi ette talle taksojuhid 🤔

 3. Mind valdas täpselt sama ehmatus kui artikli pilti nägin – Raivo oli minu klassivend 3aastat ka väga tubli õppija, samuti väga hea suhtleja,olin väga üllatunud 🙁
  Kurb, väga kurb!!! 🙁

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga