***

Kuidas kraanivesi joodavaks muuta

Ma olen alati kahe käega selle poolt olnud, et meie pere tarbib kraanivett. Paraku siin ei ole nii hea maitsega vesi ning oleme kas poest pudelitega ostnud või allikast toonud.

Tegelikult on üsna kurb, et kraanivesi meil siin sellise maitsega on. Maitse on halb ja ka juustele mõjub laastavalt. Täna pesemegi oma juukseid nii, et keedame vee enne läbi, mis on ikka jube tüütu tegelikult.

www.aquaphor.ee saatis meie perele testimiseks filterkannu, mis lubab kraanivee joodavaks ning isegi nauditavaks muuta. Ma rääkisin sellest mehele ning ta suhtus üsna skeptiliselt ja arvas, et see filterkann meie kraanivett küll maistvaks ei muuda.

Well, päevi hiljem pidi ta oma sõnu sööma. Tõime kannu pakiautomaadist koju ning mu käed sügelesid kohe seda ka katsetama. Panin kannu kokku, lasin 2x vee kannu ning siis valasin ära ja kolmandal korral jätsin vee kannu. Lasin natuke olla ning siis testisime. Ühte klaasi valasime kraanist vett ja teise kannus olevat. Ja maitse oli väga hea!

Ma olin ise siiralt üllatunud. Kuigi ma aimasin, et see võib meie vee maitset paremaks muuta, siis täiesti kindel ma selles ei olnud. See oli tõesti selline vau hetk!

Lastele meeldib vee sisse lisada veel apelsini või sidruni viile, mis muudab vee nende jaoks veelgi maitsvamaks. 🙂

Meie pere joob nüüdsest kraanivett ning sellega säästame kõvasti raha!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga