***

Kuidas ma enam ise oma kasse toitma ei pea

No heiaaa! Meile saadeti siin vahepeal üliäge toiduautomaat. Okei, mitte meile vaid meie kassidele. Meil on neid kaks tükki – siiam (kellel muide nime pole ja on meie pereliige olnud juba ligi 12 aastat) ja Lumi, kes liitus meie perega sügisel. Praegu ta on 4 kuune lumivalge kiisupreili.

Kassid söövad meil nii krõbinaid kui ka vedelamat toitu. Esimesi enamasti ikka rohkem. Ja siis oligi hästi äge, et Munchy neile toiduautomaadi testimiseks saatis.

Mis see toiduautomaat siis endast kujutab? Ülimugav masin, mu meelest. Saad äpist juhtida ja äpis paika panna, mitu x päevas su kassid söövad, mis koguse, mis kella ajal. Kui kogu see info on äpis salvestatud, toidab automaat ise su kassi või koera. Väga hea variant neile, kes päevad läbi tööl või kes tihti ringi reisib või üldse kõigile, et kohustusi õlgadelt vähemaks saada.

Toiduautomaat on muidu juhtme toitega, aga saab panna ka patareid sisse, kui nt kodus juhtub olema elektrikatkestus, siis ei pea muretsema ise eemal olles, et lemmikloomad nälga jäävad – masin töötab ikka edasi.

Loomulikult on ka toiduautomaadil nupud, et saad toita ka aparaadi enda kaudu, aga mu meelest on äpist seda palju mugavam teha. Ja saad reaalajas ka äpi kaudu toitu lisada – ala, istud elutoas diivanil, kass kräunub kõrval, tahab süüa, vajutad äpist nuppu ja voilaa. Toit olemas.

Krõbinate mahuti on ka väga suur, et seda väga tihti täitma ei peagi. Kui muidugi loomad parajad õgardid ei ole. 😅

Võiks mingi veesüsteem ka olla, oleks elu täitsa lill selle koha pealt, aga mu elu on praegugu tänu sellele automaadile palju lihtsam.

Ja neil on ühe kausiga automaate ka ning need automaadid sobivad nii kassidele kui ka koertele. Täitsa praktiline jõulukingitus oma lemmikule, eksole? 🤩

Koodiga JANEBLOGI10 saad 10% soodustust ka! Vaata rohkem siit: https://munchyshop.com/

/reklaam

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga