***

Kuidas ma ennast kännuämblikuks ei joonud

Ma lubasin iseendale, et olen augustis tublim ja üritan iga päev siia jõuda ning teiega jagada, mis ma teinud olen ja mis toimunud on. Kolm päeva lasin ennast üle, aga pole hullu. Mul hea vabandus ka olemas – elu tuli vahele. 😅

Neljapäeval surin peavalusse. Lihtsalt terve päev lõhkus ja ükski tablakas ka ei aidanud. Sõin neid ikka omajagu sisse.

Neljapäeval käis Geit ise Joosepiga füsioteraapias ka. Läks juba palju paremini – Joosep enam nii palju ei röökinud, lasi end rohkem masseerida ja võimles ka isegi.

Reedel läksin temaga mina ja jälle oli hullumaja. Joosep on meil aga hull issikas ka. Ükski teine laps pole seda niii palju olnud. Nii, kui issit näeb, pistab karjuma ja enne vaikseks ei tõmba, kui issi süles kindlalt on. Kui issit läheduses pole, kõlban muidugi mina ka. 😀 Olen rahul selle teise kohaga. 😅

Reede oli üldse väga tegus päev – füsio, seejärel lasin oma kulmud ilusaks teha ja käisin jumestuses. Õhtul oli pidusse minek – Rakveres esines ju Nublu ja 5 miinust koos. Ütlen ausalt, ma mingi suur fänn pole. Mõned lood on neil mõlemal head ja võtavad puusa nõksuma, aga ise ma poleks selle peale eales tulnud, et võiks neid laivis kuulama minna.

Kui sõbranna rääkis, et tahab minna (ta hull fänn Nublul!), aga noh, kedagi pole kaasa kutsunud, mõtlesin ennast välja pakkuda. Niigi selle sõbrannaga suhtlemine tahaplaanile jäänud ja kokku pole ka kaua saanud.

Rakvere Vallimägi on lihtsalt niiiiii ilus koht. Me linnuses oleme varem käinud, aga see suur park (?!). Lihtsalt vauuu! Väga hea asukoht, kus vabaõhu pidu pidada.

Ja, kui ma ennist ütlesin, et ma Nublu ja 5 miinuse eriline fänn ei ole, siis see kontsert, mis nad andsid oli MEGA VÕIMAS. See sisenemine. See kava. See kogu kompott. Isegi mul võttis kananaha ihule ja lõpuks laulsin kõva häälega kaasa ka. Võib öelda, et nüüd nagu natuke olen fänn ka.

Ma olen elus ikka erinevate artistide kontserditel käinud ja pole eales ühelgi neist niiiii palju rahvast näinud. Päriselt. Ja lisaks sellele nii kaasaelavat publikut. See oli v õ i m a s.

Selliste pidudega aga kaasneb ikka vingumine ka – mis eestlane ma olen, kui ma seda ei teeks, eks

1. need hinnad! ma olen tänulik, et ilma lasteta läksin. Juba üksi ostsin end vaeseks. Ostsin alguses kaka jooki – 21€. Okei, seal oli see topsipant ka sees, millega ka hu*ati, aga siiski.

Ma võtsin mitu head rummikokteili ja no, joo nagu puhast rc colat (kokteilid sellega tehtigi). Alguses võtsin väikse – 9€. Mitu head kokteili jõin ära ja no, ei midagi. Paari lonksuga tõmbasin sisse. Mõtlesin siis, et võtan suure (14€), topeltkange, aga tundus küll topeltlahjem. Odavam oleks olnud end kodus enne kännuämblikuks juua.

2. Green cup oma pandiskämmiga. Täielik jaburus. Teenindaja ütleb, et joogi hinnale lisandub 3€, pärast saate selle summa tagasi. Ei mingit muud juttu. Ainult pisikesed plakatid, kus kirbukirjas, et tegelt saad ikka 2€ tagasi, 1€ sellest läheb käsitlustasuks. Jah, plakat ju oli, laual, pikali, aga no, teenindaja ju ka ajas kägu ikka. 😀

Ja kui pärast topsi tagastama läksime, siis öeldi, et saab ainult pangakaardile. Ma ütlesin, et mul pole kaasas, spets võtsin sularaha, sest see sellistel pidudel ainus kindel maksevahend. See vend küsib selle peale, et “nagu kohe üldse pole kaarti v?”. Kle, ma just ütlesin sulle, et mul pole. Lähen tõmban kellegi kübarast selle välja v? 😀

Siis ohkas ja vastas, et nojah, eks ma pean siis sularahas andma. No s*it, Sherlock. 😅

Aga ei pidu oli lahe. Ja muidu ei oleks ma mingeid kokteile võtnudki, aga ma proovisin end Nublu ja 5 miinuse tulihingeliseks fänniks juua. 😅 Ja, et ikka eeskuju näidata, siis alkohol on paha, ärge jooge. Ma lahkusin peolt pm kainena ja järgmine hommik oli ka super olla.

Laupäeval käisin juukseid paigaldamas. Ammu tahtsin oma vanad salgud pähe panna, aga koguaeg lükkus kuidagi edasi. Nüüd said need pähe tagasi ja mõned lillad salgud ka sisse. Ma jäin väga väga rahule.

Pärast sõitsime Hauka laadale, kus ma esimest korda elus käisin. Oli väga palju rahvast ja suvi tuli ka tagasi.

Ööbikuoru vaatetornis käisime hiljem ära – see oli selline pikaaegne soov mul. Tahtsin ära näha ja sinna otsa ronida. Nii ilus koht, mu meelest. Rõuge ka oli silmale nii ilus vaadata.

Täna läheme ka tšillime ringi – õhtul lähen kaen ühe päevalillepõllu üle ja kui seal miskit on, saab mõned pildid klõpsutada. Õues ju nii ilusad ilmad jälle, et oeh… me täiega naudime. Kodus oleme vähe, netis ka ja seikleme pigem ringi. 🙂

2 thoughts on “Kuidas ma ennast kännuämblikuks ei joonud”

  1. 3€ on päris ok. Haapsalus sai käidud, oli pant 5€, vot see tõmbas ikka suu päris pärani. Sama lugu oli Tõrvas. Ma ühest küljest saan aru pandi mõttest, Põlvas polnud panti ja kogu üritus oli üks suur prügikast. Jube.
    Aga krt 5€ noh… 😀

    1. Pandi idee ise on jumala okei – ma seda maha ei teegi. Olen nõus pandi eest ka 5€ maksma, kui pärast selle tagasi saan. Mul pole raske seda topsi tagasi viia hiljem, aga lihtsalt see puudulik või isegi vale info, mida jagatakse koha peal, ajas kettasse. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga