***

Kuidas ma kõhult 9cm ära peitsin

Ilmselt need ülekaalulised, kes kaalu alandavad, teavad, kui nõme on see, et tulemused üleöö ei tule. Ühel päeval vihud hullult trenni ja järgmisel päeval pole sellest märkigi.

Eks see ongi loomulik asjade kulg, mis seal ikka. Tulemused tekivad ajaga, kui järjepidevalt selle nimel pingutada, aga… kuni need tulemused tulevad, tahaks ju ometi ka hea välja näha. Kui muidu on suva, kodus, õues, kas su voldid lehvivad või ei, siis mõnel pidulikul sündmusel või suuremal üritusel tahaks ju need peitu panna.

Ma proovisin kahte waist trainer korsetti (üks lateks) ning tulemused hämmastasid mind. Just see, kuidas üks asjandus võib kõhult sentimeetrid sekunditega “haihtuma” panna. Tõsi jutt.

Lateks waist trainer korsett (link!)  on selline jäigem, kolme haakreaga, silub figuuri ning parandab rühti ja vähendab oluliselt seljavalusid. 

Tavaline waist trainer korsett (link! ) on hingavast ja elastsest materjalist, kerge ja toestav ja omab 6 rida reguleeritavaid haake.Minule meeldib rohkem lateks waist trainer, sest nagu öeldud, on see natuke jäigem ning hoiab tõesti kõik üleliigse koos ja seda kandes ei pea ma kõhtu sees hoidma. Hingata saab vabalt. Lisaks aitab lateks waist trainer hoida mul selja sirgenda, sest just istudes on mul kombeks ennast küüru ajada, mis on väga kole vaatepilt.

Ja kõik teie, kes te seda postitust loete, ma toonitan, korsett ei ole lahendus. See parandab olukorda ajutiselt, kuid ei asenda trenni ja tervislikku toitumist. Kes meist viitsiks koguaeg korsetti kanda, eks. Kunagi tahaks lihtsalt niisama ka ilma lisavidinateta hea välja näha, ilma, et midagi peitma peaks.

Ma mõõtsin oma kõhtu ja ilma häbenemata, selle ümbermõõt on 100cm. Korsetiga mõõtsin uuesti ja tulemus 91cm!Lisaks on mul teile pakkuda sooduskood “janeblogi”, millega saate nende kodukalt tellimuse 10% soodsamalt.

*Postitus on sündinud koostöös Naiselik.ee (link!e-poega.

12 thoughts on “Kuidas ma kõhult 9cm ära peitsin”

    1. Ma kohe esimese asjana mõtlesin sama, ja imestasin, sest mulle ei jäänud 😀

  1. Tahan seda!
    Kuidas suurusega on? Mis suuruse sa tellisid ja kas vastas sellele? 🙂

    1. Üks Annika müüs Facebookis kunagi, sees silt “heramay”, kui see midagi ütleb 😀

  2. Kas sa võiksid pilti teha ka seljatagant,et näha kuidas siis hoidma jàäb? 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga