***

Kuidas ma rõvedast haigusest pääsesin

Istun mina siin küünlavalgel magamistoas, jõin just ära ühe lahustuva magneesiumi ja jäin mõtlema.

Geit hakkas siin eelmisel nädalal haigeks jääma ja… me ikka jääme rõvedalt haigeks, kui juba midagi pisikest kallal on. Nagu kohe kõrge palavik ja voodis suremine ja looteasendis nutmine, testamendid ja asjad jne jne.

Ja kui Geit siin kurtis, et hakkab vist haigeks jääma, hakkasin talle kohe neid hingamisteede kummkomme sisse söötma, st ütlesin, et noh, nüüd hakkad neid iga päev võtma.

Ma ise võtan ka neid, aga siiani kuidagi alles siis, kui haigus juba korralikult platsis on.

Meil õnneks need asjad käivad siin vahetustega. Et üks on haige ära ja siis on teine. Lastega on see väga hea variant. Mitte, et haigeks olemine hea üldse on, aga noh, kui juba oled haige, siis on super, kui vahetustega, mitte korraga samal ajal, sest teate ju küll, et mehed haigetena on suht laibad ja siis oleks kõik mu kaelas. Mitte, et ma hakkama ei saaks, ikka saan, harjunud juba, aga vahel on tore haigena kasutada võimalust puhkamiseks. 😅

Ja kui Geit siin neid kummikomme sisse sõi, siis need maitsesid talle ja kusjuures ta ei jäänudki haigeks.

Mõned päevad hiljem tundsin ise, et kurgus imelik tunne ja ninas ka midagi kahtlast ning hakkasin ise ka kohe neid sisse sööma ja teate… ma ei jäänudki rohkem haigemaks. Ma ei taha muidugi ära sõnuda, aga tõsi… ma olen alati väga haigeks jäänud, aga nüüd läks väga lihtsalt üle ja ma olen selle üle super õnnelik, sest kes meist ikka haige tahab olla. 😬

Ma võtan muidugi septembrist märtsini ka neid punase päevakübaraga immuunsüsteemi toetavaid/tugevdavaid tablette ka.

Siit saate lugeda, mida apteeker nende hingamisteede kummikommide kohta räägib: https://tervisepyramiid.ee/blogi/apteeker-hellika-loide-raagib-kuidas-toetavad-immuunsusteemi-hingamisteede-kummikommid/

Lastele al. 3 eluaastast võib ka neid anda ja ma annangi – nii, kui kuulen, et keegi kuskil nina löristab või köhib, kohe komme sööma! Ja lapsed söövad väga suure isuga neid – maitsevad ülihästi ju.

Lapsed võtavad mul siin sept-märts ka Lohe vitamiine – ma ei tea enam päriselt lihtsamat viisi, kuidas lastele vitamiine sisse sööta. Ei pea taga ajama ja meeles hoidma – nad käivad ise küsimas, et emmeeee, millal kummikarusid juba saab??? Päriselt nii head vitamiinid lastele.

Kummikarud on muidugi kõige popimad ja siis tulevad siirupid – eriti kiidan Lohe hingamisteede siirupit. Jälle – kui köha/nohu hakkab endast märku andma, koheselt alustavad tarbimist ja suuremaks haigus ei lähe.

Muidugi üritame süüa nii, et tähtsad ja vajalikud vitamiinid saaksime kätte sealt, aga teinekord jääb puudu ja siis on meil kapis olemas terve Tervisepüramiidi tootevalik – lahustuv c-vitamiin ja magneesium, lastele d-vit tilgad, meile d-vit kapslid, Geit võtab nende maksatablette, mina kollageeni kummikomme, lapsed Lohet, me kõik hingamisteede kummikomme vajaduse järgi jne jne. Oleme väga rahul!

Muide, paar päeva kehtib veel mu kood Jane20 ja annab 20% soodustust Tervisepüramiidi e-poes!

LISAKS!

Iga ostuga kaasa KINGITUS! (lahustuv vitamiin)

Al. 30€ tellimusele TASUTA TARNE!

1=3 ehk kui ostad vähemalt ühe lahustuva vitamiini, saad teise KINGITUSENA kaasa ja ka kolmanda veel, sest iga ostuga saab ju kaasa KINGITUSE!

See on eriti hea diil, sest 3 lahustuvat vitamiini saad minu koodi kasutades ainult 6€ eest kuigi üks maksab muidu juba 7.40€.

Mine epoodi siit: http://www.tervisepyramiid.ee

Geit ütles ka, et nii hea pakkumine, et peaks lausa ise kasutama ära ja varuma – me siin igapäevaselt tarbime lahustuvat magneesiumi (öösiti rahutud jalad ja käed-jalad kipuvad surema, aitab koheselt) ja c-vitamiini, ta võtab lisaks b vitamiine ka lahustuval kujul. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga