***

Kuidas me kodu lõpuks soojaks saime

Mäletate ehk, mingi aeg detsembris kirjutasin ma, kuidas me maksame üüratuid elektriarveid kütte eest, aga kodu ei ole nagu väga soe. Või tähendab, üks osa on hubaselt soe ja teine vastikult külm. Kes pole lugenud, saab seda teha siin.

Mõnda aega tagasi paigaldas Mugav Küte meile koju õhksoojuspumba. Olime seda väga väga kaua oodanud, sest kodusoojus oli miski, millest kogu perega puudust tundsime.

Mina olin tol päeval haiglas, aga koju tulles olin nii meeldivalt üllatunud. Pump oli paigas ja mind ootas ees mõnusalt soe kodu.

Mugav Küte tuli ja paigaldas õhksoojuspumba, jagas põhjalikku infot, kuidas miski töötab ja kuidas pumpa hooldada ning jäime teenusega väga väga rahule. Teenindus oli tõesti ideaalne.

Kodu on reaalselt nii hubaselt soe ja mitte ainult ühes osas, st lastetoas ja meie toas, nagu vanasti vaid kõik kohad on soojad. Ma võin vabalt käia ka paljajalu, sest isegi põrandad pole enam nii jahedad. Vahepeal on isegi palav olla, vahet pole, et toas on stabiilsed 22 kraadi. Pole lihtsalt harjunud, et soe on. Ööpäevaringselt.

Kui enne oli meie elektriarve õliradiaatorite tõttu ligi 150€ (ja polnud ka koguaeg sees), siis nüüd lubati, et selle õhksoojuspumbaga on elektrikulu umbes 60€. Märgatav kokkuhoid eks + kodu on päriselt ka soe.

Õhksoojuspump on välimuselt väga ilus ja mugav ka kasutada. Saab läbi Wifi juhtida. Töötab vaikselt. Meile paigaldati selline pump: https://mugavkyte.ee/toode/alpicair-awi-awo-40hrdc1a-kuni-100m2kuni-30-kraadi-hind-sisaldab-paigaldust/

Ma olen äärmiselt tänulik, et me oma kodu soojaks saime. Talv on küll läbi, koos külmema perioodiga, aga järgmise talve võtame juba südamerahus vastu.

Mul on ka teile sooduskood – “JANEBLOGI” ja sellega saate õhksoojuspumba 50€ soodsamalt ning õhk-vesi soojuspumba lausa 150€ soodsamalt. Kood kehtib mai lõpuni!

*Postitus on sündinud koostöös Mugav Küte veebipoega

4 thoughts on “Kuidas me kodu lõpuks soojaks saime”

  1. Krt kadeduseuss närib 😂😂😂 igapäev töölt koju jõudes ca 15-18 kraadi sooja ainult. Vea puid ja küta ja 2 radikat 24/7 järel. Ulme. 😂 Aga ulme kui palju sellinemõnus luksus maksab – tonn. 😳

  2. Oma kogemusest ütlen, et ilmselt nii väike see arve olema ei saa, pigem 100€ kanti. Aga siiski soodsam ja SOOJEM. Minu kodus ka põhikütteks pump juba mitu aastat. Ühes lastetoas on lisaks infrapunaküttepaneel mida ma ka hullult kiidan.

  3. Meile räägiti ka ülisoodsatest elektriarvetest aga kahjuks nii soodsad need kindlasti ei ole 😀. Sellised arved (u50-60€) meie korteris on alati siis, kui kütteperiood hakkab lõppema 🙂. Meil suur 4 toaline korter (75m2) ja põhikütteks on pump ja eriti külmadel kuudel ( dets- veebr) on arved ikka 180-200€, kuigi see siiski soodne ikkagist, arvestades, et meil otsakorter ja hetkel täiesti soojustamata ja pooleli olev korter, lisaks vannitoas elektriga veeboiler ja põrandaküte + kõik muu tarbitav elekter 🙂. Olen kuulnud, mis summasid inimesed meie väikses kohas palju väiksemate korterite puhul kütte arveid talvel maksavad siis ma olen ikka rahul oma 200€ elektriarvega 😅

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga