***

Kuidas me lõpuks saame pesu pesta

No nii, meie pesumasinasaaga on lõpuks läbi ja vana või st uue, sest me ju alles ostsime selle, pesumasinaga läkski just nii, nagu oma eelmises selleteemalises postituses ennutasin – üsna varsti peale seda, kui masina garantiiremondist kätte saime, tekkis tal sama viga ja otsustasime, et enam garantiisse ei saada vaid küsime raha tagasi, et teistsugune pesumasin välja vaadata ja osta.

Ütleme nii, et suurperena on päris jube, kui pesumasin otsad annab ja masina saatmine remonti, ootamine, et tehakse kindlaks, mis viga, varuosade tellimine, remontimine, tagasi toomine…. See kõik võttis nii kaua aega, et parim variant oli küsida makstud summa tagasi ja oma teed minna.

Valisime nüüd üldse teise firma masina, sest see, mis meil oli… Kui oleksime varem guugeldanud seda masinat, oleks nii palju jamamist ära hoidnud – nimelt sellel mudelil ongi mingi tüüpviga ja paljudel olnud sama probleem.

Nüüd võtsime Bosch pesumasina. Sutsu väiksema. Eelmine uus mahutas 11kg, mis oli no ikka super – üle-eelmine oli meil ju 7kg ja see 11kg… vahe oli kohe tuntav. Mulle see eelmine uus välimuselt ka täiega meeldis ja päris kahju oli, et sellega nii läks. See Bosch mulle nüüd välimuselt nii väga ei meeldi, aga selles hinnaklassis oli see üks väheseid suurema mahutavusega masinaid.

Eelmise uue juures oli see hea pluss ka, et lapselukk läks ise automaatselt peale ja tuli maha. Nüüd peab ise selle ekstra peale panema ja hiljem ka maha võtma, kui tahad masinast pesu kätte saada. See on tüütu, aga pole midagi teha – meil siin Joosep on hetkel selles eas, et talle lihtsalt nii väga meeldib pesumasinat kruttida.

Boschi suur pluss on muidugi see, et see on päriselt ülimalt vaikne. Mul pole kunagi nii vaikset pesumasinat olnud. Mõni hetk ikka kahtlen, kas masin käib ilusti ja siis lähen vaatan ja käib. Mingi väike hirm on vist, et läheb jälle katki, sest see periood, mil ma oma pesu mööda ilma käisin tuttavate juures pesemas… See oli õudukas ja mul on ilmselt sellest trauma. 😀 8-liikmelisel perel ei ole just vähe pesu + voodipesud jne.

Boschi pesumasinad on enamasti päris okeis hinnaklassis ka, ma vaatasin.

Meil üle-eelmine pesumasin oli koos kuivatiga ja hakkasime seekord mõtlema, kas võtta jälle pesumasin kuivatiga, aga reaalsus on see, et kuivatit me väga tihti ei kasutanudki – ikka kuivatasime toas või soojal ajal õues.

Bosch kodumasinad tunduvad mulle üldse ühed usaldusväärseimad ja töökindlamad, kui ma vaatan sotsiaalmeedias ringi, mida keegi kasutab ja kiidab.

Me oleme peaegu küll väga rahul. Bosch mahutab palju, peseb vaikselt, lisaprogrammid on väga head ja vajalikud, töötab korralikult.

/reklaam

1 thought on “Kuidas me lõpuks saame pesu pesta”

  1. Kuidas küll mulle jäi peale kassi muidugi silma see taim seal 😀 Õite kena teine seal massina peal 😀. Aga ei jaaa pesu masin on see tänapäeva õnnistus ja jep peale pesumasina meeldib nendele pisikestele ka pliidi nuppe käija krutimas ,koguaeg ole valvel ,et keegi järsku ,,küpsetama ,, ei hakka .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga