***

Kuidas me nädalavahetusel räiget möllu korraldasime

Huhh!

Käisime nädalavahetusel puhkamas, aga täna hommikul olime kõik sellest “puhkusest” nii läbi, et magasime sisse lausa. Pisemad ei jaksanud üldse tõusta ja jäid lasteaiast lausa koju – las nad täna siis puhkavad.

Nagu ma eelmine nädal mainisin, sõitsime me reedel terve perega Ojakalda peo- ja puhkekohta. See oli ebatavaline, et keegi ei karjunudki kellegi peale. Meil ikka on see tavaline, et puhkusele sättides kõik omavahel tülitsevad. Sellepärast ongi mõnus, et meil naabreid pole. Ma vist ei viitsiks alati head nägu teha ja teeselda, et ma pole üldse närvis.

Ilmaga meil muidugi ei vedanud. Lootsime ikka, et päike on väljas, sest ostsime kaada grillmaterjali, kutsusime sinna ka peretuttavad, et siis kõik koos grillida ja tšillida ja kevadet nautida. Selle asemel sadas hoopis lund.

Peo- ja puhkekoht oli ikka väga ilus ja hubane. Suur peamaja, kuurike, mitu grillimis-istumis-lebotamiskohta õues, saunamajake, kümblustünn, tiik… Nagu kõik vajalik olemas üheks mõnusaks puhkuseks. Või peoks.

Kui kohale jõudsime, tahtsid mu lapsed muidugi kohe vanni minna – meil ju kodus pole, aga nad on hirmsad vannifännid. Vannis olid tuled ja puha. Mullitas ka ja värki.

Mulle väga meeldis peamaja seest. Ruumikas, avar. Mitu magamistuba. Suur vannituba koos wc-ga. Elutuba ja köök ühes.

Kuna grilliilma ei olnud, olimegi enamasti toas. Mina ja Merily. Mehed kasutasid seda mõnusat saunamajakest ära ja tegid sauna. Nad istusid seal ikka päris kaua – me jõudsime sel ajal lastega snäkitada, telkut vaadata ja isegi pidu panna.

Elutoas laes on seal kaks suurt kõlarit ja prožektorid, kust saad lasta peole teemakohast valgust.

Nii me seal olimegi Merilyga rämeda möllu keskel, sest lapsed lasid dj puldist oma lemmikmuusikat ja need sähvivad peotuled ajasid nad väga pööraseks. Ühesõnaga oli neil väga lõbus pidu.

Mul on väga kahju, et ma sellest kohast varem midagi ei teadnud. Oleks oma 30. sünnipäeva seal pidanud. Tõesti on ideaalne koht mõne ürituse korraldamiseks. Aga jah, ka puhkamiseks. Kuigi ma pole elus veel tundnud, et lastega kuhugi puhkama minnes ma päriselt olen ka hiljem puhanud. Pigem vastupidi. 😀

Kindlasti tahan suvel sinna tagasi minna. Lastega või ilma. Aga seal ümberringi oli mõnus loodus ja tahaks rohkem õues istuda ja tšillida. Tiigis supelda. Sauna minna. Grillida.

Meil oligi plaanis teha suvel oma koduhoovis suur grillpidu lähedastele ja tuttavatele. Nüüd mõtlengi siin, et korraldaks selle hoopis seal? Päris äge oleks.

Hind on muidugi krõbe, kui ühe perega, üksi minna, aga seltskonnaga minna ja see summa ära jagada, siis pole nagu hullu.

Küsisin Ojakalda Peo- ja puhkekohalt ka sooduskoodi ja nad lahkelt andsid ka selle mulle, seega koodiga Janeblogi saate omale selle koha bronnida 10% soodsamalt: https://ojakalda.ee/

/reklaam

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga