***

Kuidas meie pere suureneb kolmikute võrra

Ma olen seda üritanud küll kiivalt varjata, sest… ma ei teagi, enam ei ole seda meeleheitliku vajadust tervele maailmale kuulutada sellistest asjadest. Kui oleks minu teha, ei saaks ka lähedased teada, aga kuna nad mind ikka aegajalt näevad, siis on ka nende eest raske midagi sellist varjata.

Ma ei plaaninud sellest isegi blogida, aga kuna mind on juba nähtud Viljandis ämmaemanda ukse taga kannatamatult ootamas, millal mind kabinetti kutsutakse ning see info levib hetkel sada mutti sekundis, mõtlesin, et tulen ja ütlen ise sõna sekka. Võibolla saavad mõned täna öösel rahulikuma südamega magada, kui teavad täieliku tõde.

Aga ma tean, et kindlasti on ka neid, kes mind ei usu. Kes usuvad pigem kuulujutte, kui seda inimest, kelle kohta see kõlakas ringi liigub. Tervitused ühele eks-sõbrannale siinkohal! 🫶 (märk sellest, et ma pole siiani üle saanud antud teemast, jep)

Ma ei teagi, kuidas seda nüüd öelda. Mõistan, et paljudele olen ma meeles just oma suurepärase sigimisoskuse poolest ja nende jaoks on juba normaalne, et ma koguaeg rase olen. Pigem on kahtlane, kui ma ei ole rase. Nii tavaliseks on see nende puhul muutunud. 5 last ikkagi on ju põhimõtteliselt nagu 20. Lastemeri.

Tõde on aga see, et….

Uhh…

Ma ei tea, kas suudan seda nii välja öelda. See tundub niimoodi välja öelduna kuidagi palju reaalsem ja tõsisem. Kuigi ka minu jaoks on see nii tavaline, sest on ju see suur osa mu elust olnud. Peale esimest rasedust on see mu jaoks tavaline nähtus.

Okei. Siit see tuleb. Olete valmis? Mina küll ei ole, aga enam pole valikut….

MUL

ON

KÕHT

EES!!!!

Ma tean-ma tean, oleks üsna imelik, kui see mul seljal oleks, aga nagu näha, siis osadel see just seal kasvabki. Heheee. Mind on õnnistatud aga eesmise kõhuga ja ma ei saa sinna midagi kahjuks parata.

Peale viite rasedust pole see kõhuke enam endine – ripub teine vastupidavalt ja kannatalikult üle püksiääre ja kõhulihased on üksteisest kasvanud rohkem lahku kui kõik eesti kuulsad ja ilusad paarid, kes viimasel ajal on lahku läinud väitega, et nad lihtsalt kasvasid lahku. Las ma näitan teile oma kõhtu ja te saate aru, mida tähendab “lahku kasvama”.

Sorri. Mind ajas see eile nii naerma, kuidas mitmed mulle insta Q&A kasti kirjutasid, et nad on kuulnud kõlakaid sellest, kuidas ma olevat rase ja saame kolmikud. 😅 Nagu tegelt ka.. ikka veel usume kuulujutte ja läheme veel küsima ka, et kle, ma kuulsin seda su kohta, on nii v?

Ma võin teile käsi südamel lubada, et ausalt ka ma ei kavatse lähiaastatel paljuneda. Ma mõistan, et te kahtlete selles, sest ma olen varem ka taolisi lubadusi andnud, aga tõsiselt. Praegu on mul muud prioriteedid elus ja ma tahan iseenda eest hoolitseda ilma ühegi puuküürnikuta. Laivis rasedustesti tegema ei hakka ja vast ikka usute, mis ma ütlen.

Kui keegi just mind salaja seemendamas pole käinud. Seda ma lubada ei saa, sest ma magan öösiti nii sügavalt, et kui meie kodul peaks tugeva tormiga katus pealt lendama, ma ilmselt magaks sama rahulikult edasi. 😅

Aga jah. Ma pole rase. Kolmikuid ka ei oota. Viljandi haigla ämmaemanda kabineti taga ei veeda oma aega. Ps! Ma üldse soovitan oma rasedusega minna Tervisekeskusesse Viljandi kesklinnas (pm seal lähedal tegelt), Metsmaa ja Taim juurde. Super koht – vaikne, privaatne ja mõnus vastuvõtt! 🙂

Ma nüüd lähen kõne(sid) ootama. Vaatame, millised lähisugulased ei viitsi seda postitust täielikult ära lugeda. Tsau!

8 thoughts on “Kuidas meie pere suureneb kolmikute võrra”

 1. Ma ei taha solvata kedagi, aga milleks need reklaamid siis tõhusatest masinatest ,et aitavad siit ja sealt voldid kaotada ja kõhu trimmi ja nüüd jälle teema kõht on ees jne… Natuke imelik ei saa ma aru.

  1. Ei ole üldse solvav – täitsa asjalik küsimus. Paraku need masinad kedagi saledaks ei tee. Ma pole kunagi seda ka väitnud, et nt shapepro või inframatt annavad sulle tagasi su raseduseelse figuuri. Shapepro nt muudab naha pringiks ja vähendab venitusarme ehk siis kortsus nahk kõhult kaob sellega ideaalselt, aga diastaasi see ei ravi (mille tõttu enamasti mul suurem kõht ees on). Need masinad/aparaadid aitavad kaasa väga hästi salenemisele/vormimisele. 🙂

 2. Laps sai täna 11 kuuseks ,suurem kõht pigem tekkinud ette pärast sünnitust ,sest ma olen suur stressi sööja noo . Või siis tegi keegi ka mu kohe peale sünnitust rasedaks 🤣🤣🤣😂🤣🤣😂 Kui sellised teooriad tänapäeval moes on hoopis 😂😂🤣.

 3. Oh ole mureta, mul on kolmest lapsest kõht ees, korduvalt on küsitud kas on nelja tulemas. Muidugi mul see motti puudus, ehk saaks selle kõhu eest ka ära, aga paraku mul seda aega enda jaoks ei jagu, seega las olla.

 4. Minul sündis just 3 laps ja no pole üldse kerge saada kõhtu eest ära . Ja rikkur ka pole et opile minna 🤣🤣 . Aga nüüd teades, et minu beebid on olemas ja juurde ei tule siis võtan end kätte aga tean , et kõht jääb ikka ette 🤣 🤣

 5. Minu blokkisid sa intsas ära seetõttu, et ma julgesin öelda, et infrapunamatt ei tee imesid nagu sa tookord väitsid. Nüüd oled minuga nõus, nagu ma aru saan.

  1. Kahtlen, et lihtsalt selle väite tõttu kedagi blokeerisin, sest hullematelgi lasknud seal igast jama rääkida ja pole blokki pannud…
   Aga teemasse – ma polegi kunagi väitnud, et pikutad matis ja salened. 🙂 Pigem olen ma rõhutanud, et see aitab kaalu langetusele kaasa, kui samal ajal ka toitumine paigas ja liikuda piisavalt. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga